Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok Nintendo Wii-re? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék olyan játékot venni Wii-re, ami nem lövöldözős, erőszakos és érdekes, leköt.

32/l



2013. máj. 6. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mario Strikers Charged ez egy focis játék lenne, de hihetetlenül szórakoztató mert nem szokványos és képességek vannak a főbb hősöknek, haverokkal nagyon el vagyunk vele.


The Last Story még ami egy rpg a történté miatt ajánlom.



Super Mario Galaxy 1-2.


Rayman Origins


Meg van jó pár táncolós, zenélős game.

2013. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket!


Utánuk nézek a neten :)


Egyébként a wii mennyire népszerű még? Mert ugye már van a Wii U, de nekem csak mostanában sikerült beszereznem egy Wii-t (az ára miatt nem U-t).

2013. máj. 6. 13:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát sok játék kijött már rá amik között lehet válogatni és 2014 re is van meghirdetve pár játék megjelenés rá, a jövő a megmondója, de egyesek szerint a Wii támogatva lesz még jódararabig.
2013. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

just dance szériát imádja bnőm, vagy sing-it, u-sing bár ahhoz kell mikrofon. akkor a legjobb, ha softmoddolva van :D

disney játékok egész jók, most a disney tangled-et tolom (aranyhaj :D ) tök jó, lehet ketten is játszani. mario party 8-9 társas feeling, komoly nagyon :D

még ds-re is vannak játékok, nem aggódok a wii miatt, egyébként az első szériában van gamecube csatlakozó, szóval a gc játékokat is viszi, emulátorral még nes, snes n64 játékokkal lehet próbálkozni

2013. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz!


Ez szupi hír, hogy akkor még 2014-ben is lesznek rá játékok.

Néztem neten boltokat, sajnos azt látom, hogy nem sok helyen lehet wii játékokat kapni, ill. ilyen jó címeket nem :s

De keresgélek majd :)

A Zelda játékok milyenek, játszottatok már vele?

2013. máj. 6. 18:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Legend of Zelda: Skyward Sword-el játszottam, nagyon jó, élvezetes, hosszú játék.

Anno N64-en játszottam az Ocarina of Time-al is, az is nagyon jó.

Néha el lehet akadni ezekben a játékokban, de meg lehet találni a kivezető utat. :D Fenomenális, én imádom :D

2013. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Krisipoke ***** válasza:

Én is szólnék akkor. :)

A Zelda játékok tényleg nagyon jók. Wii-re kettő van, a Skyward Sword és a Twilight Princess, mindkettő nagyon jó.


Super Smash Bros. Brawl: Ez egy verekedős játék a Nintendo híres karaktereivel (Mario, Pikachu, Link, Kirby, Donkey Kong, stb), de sokkal érdekesebb (és egyszerűbb) játékmenettel, mint a legtöbb ilyesmi játék, illetve rengeteg megnyitható dolog van, és van egy elég hosszú sztori mód is.


Donkey Kong Country Returns: A 90-es évek közepén népszerű Donkey Kong Country játékok újragondolt, friss része. Oldalnézetes platformjáték (mint egy régebbi Mario, például), de hihetetlen érdekes és különféle pályák vannak, és elég jó kihívást is nyújt, de ettől nem kell félni: a nehezebb pályákat át lehet ugrani, ha elégszer elrondjuk :) Amikor ez kijött, nálam simán elnyerte az év játéka díjat.


Kirby's Adventure Wii: Az előzőhöz hasonlóan ez is egy oldalnézetes platformjáték, ám ez már könnyebb, mint az előző. A fő érdekessége, hogy főhősünk, Kirby képes repülni, emellett sok különböző ellenfelet ha megesz, el tudja venni a képességeiket, ezáltal képes lesz pl. tüzet vagy jeget fújni, tüskés golyóvá, vagy épp egy tornádóvá változni. Fantasztikus játék.


Super Paper Mario: Ez egy elég érdekes mix a kalandjátékok, szerepjátékok, oldalnézetes és 3D-s platformjátékok között. Érdemes kipróbálni.


WarioWare Smooth Moves: Minijátékok sorozata, ahol sosem tudhatod előre, hogy mit kell csinálni következőnek. Nagyon szórakoztató, főleg többen (egy irányító is elég!).


Mario Kart Wii: Autóversenyzős játék Mario-ékkal jópofa pályákon, ahol egymást lehet szabotálni különböző tárgyakkal (gomba, banánhéj, csillag, stb).


Super Mario galaxy 1-2: Már előttem is ajánlották, a 3D platformjátékok egy-egy fantasztikus képviselője.


Animal Crossing - Let's Go to the City: Egy városba keveredsz, ahol minden lakos valamilyen állat. A játéknak nincs különösebb célja, de mégis magába tud szippantani: fizesd ki a tartozásaidat, bővítsd és rendezd be a házad, ismerkedj a szomszédokkal, segíts nekik, fogj halakat és bogarakat, vásárolj a feketepiacon, bővísd a múzeumot, vegyél részt az ünnepségeken: mindezt úgy, hogy a nap és az időpont mind szerepet játtszik a történésekben.


Beat the Beat - Rhythm Paradise: A WarioWare-hez hasonlít egy kicsit, itt is minijátékok vannak: viszont hosszabbak, kiszámíthatóak, és mindent ritmusra kell csinálni! Egyesek (gyengébb ritmusérzékkel) nehezebbnek találhatják, bár a nehéz pályákat is át lehet ugrani. A hangulat garantált, a számok fülbemászóak.


Remélem tudtam segíteni, ha kipróbálnátok valamelyiket, várom a véleményt :)


Ja, és amúgy a Wii képes az elődje, a GameCube játékainak lejátszására, viszont ehhez kell egy GameCube irányító és egy memóriakártya is (bár az újabb Wii modellek nem támogatják, nem tudom, nektek milyen van), illetve az online boltjából viszonylag olcsón lehet letölteni játékokat mindenféle retró konzolra, illetve külön az online boltra kifejlesztett kisebb játékokat is. Ha esetleg innen is kellenének ajánlások, csak szólj. :)

2013. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
we dare
2013. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

fuuuh, köszönöm ezt a részletes ajánlót!

Igazából egyik játék jobban hangzik, mint a másik :) Most mérlegelnem kell, hogy melyiket szerezzem be elsőre és próbáljam ki..mert most csak egyet vennék, aztán később majd másokat is :)

Azt hiszem az fog dönteni, hogy mit találok jó áron, esetleg használtan.


A Mario Kart-ot egyedül is élvezetes játszani?

2013. máj. 10. 11:36
 10/18 anonim ***** válasza:

Mario Kart-ot lehet online is játszani :D, de egyedül is nagyon élvezetes.

Softmodon nem gondolkodtál?

2013. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!