Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok Nintendo Wii-re? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék olyan játékot venni Wii-re, ami nem lövöldözős, erőszakos és érdekes, leköt.

32/l



2013. máj. 6. 12:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azon még nem gondolkodtam. ...de ilyesmihez nem is nagyon értek.
2013. máj. 10. 18:56
 12/18 Krisipoke ***** válasza:

Szerintem nem is nagyon etikus a szoftmodolás, és elég kockázatos is tud lenni...


Amúgy a Mario Kart egyedül is nagyon jó szerintem, de többen mégjobb. Ha mindenképp egyedül szeretnél főleg játszani, inkább az előbb felsorolt dolgok közül a többit ajánlanám (a WarioWare-en és a Super Smash Bros. Brawl-on kívül, talán).


Amúgy most esik csak le, hogy a Zeldákról semmi konkrétum nem lett leírva azon kívül, hogy jók :D


Tehát a lényegük, hogy egy hosszabb történetszálon, többnyire középkori, de mégis nagyon sajátos és meseszerű világban kell végigkalandozni egy Link nevű fiúval, aki az elején csak egy sima karddal rendelkezik, de ahogy halad a játék, mindenféle különleges és hasznos fegyver/tárgy is birtokába kerül, mint íj, bombák, ostor, vagy akár egy messziről irányítható, repülő robotbogár, amiknek segítségével meg tudja oldani a rejtélyeket a különböző várakban, helyszíneken, és legyőzni az ott lévő főgonoszokat.

Még annyi, hogy a kardozást mindkét Wii részben az irányító mozgatásával kell végezni. A Twilight Princessben elég kezdetleges a mozgásérzékelés, de a későbbi Skyward Swordban már konkrétan pontosan ugyanúgy mozog hősünk keze, ahogy mi mozgatjuk a miénket (ám ehhez egy Wii Motion Plus nevű mozgásérzékelés-javító is szükséges).


Amúgy a sok játékot ajánló válaszoló voltam :D

2013. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi ismét a részletes leírást a Zelda játékokról. Tényleg izgalmasan hangzik!

Nekem Wii motion plus-om van, ezért gondolkodom azon, hogy ha Zelda játékot szerzek be, a Skyward Sword-ot kéne.....csak nem tudom, hogy érdemes-e azzal kezdeni? (mert ha nagyon tetszene, természetesen később a Twilight Princess-t is beszerezném). A története így is érthető lesz?

2013. máj. 11. 15:14
 14/18 Krisipoke ***** válasza:

Persze, a Zelda játékok történetben mind különbözőek... A főszereplő, Link, szinte minden részben csak az előzőnek a reinkarnációja, ugyanis a legtöbb rész más-más világban játszódik, más karakterekkel... És igazából ha a hivatalos idővonalat nézzük, a Skyward Sword a legelső rész :D


Amúgy én a Twilight Princess-t nem vittem még végig, de összességében talán azt szokták jobban szeretni az emberek, de nekem a Skyward Sword is nagyon tetszett.


Itt van amúgy a hivatalos idővonal :D

[link]

2013. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nah, beszereztem egy játékot: Zelda: Twilight Princess :)

Kevés időm volt eddig játszani, csak belekukkantottam, de aranyos, tetszik. Még ismerkedem az elejével, már most látom, hogy ki fognak rajtam fogni a feladatok, de nem baj, így izgalmas, érdekes :)


Ezen is gondolkodom majd, hogy lehessen barátokkal játszani úgy, hogy csak egy WiiMote-om van: WarioWare Smooth Moves

2013. máj. 17. 16:40
 16/18 Krisipoke ***** válasza:
Mindenképp ajánlom, nem-játékos ismerőseim között is tarolni szokott partikon :)
2013. máj. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 remote van, de csak 1 nunchuck. Vettünk utángyártottat! 3e ft volt, szuperul működik. kicsit más a gombok benyomása, de nagyon jó. van egy fegyverem is, abban van beépített nunchuck, az is tökéletesen működik. nem szabad leírni az utángyártott termékeket, bátran nézz szét konzol boltokban (konzolokszervize, én ezt ajánlom :D ) utángyártott remote és nunchuck is van, sokkal olcsóbban, kb féláron, vagyis 1 remote árából 2 ut.gy. remote jön ki. szerintem érdemes megpróbálni.
2013. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyedüli játékok:

-Go Vacation

-Legend of Spyro triology (ebből 2 rész jelent meg wii-re a The Eternal Night egy nagyon nehéz játék de engem teljesen magával ragadott a Dawn of the Dragon már nem annyira nehéz mint elődje,nekem az előző rész jobban tetszett)

-Skylanders széria (tudom hogy elég költséges de nekem ez a játék adta a legnagyobb élmény a videójátékok közül)

-Raving Rabbids Go Home (ezt nem kommentálom tessék megvenni. Egyszerűen zseniális)

Ha van UDraw game tableted akkor még ezek:

-UDraw studio instant artis


Több játékos módra pedig:

-Wii sport + wii sports resort (személyes véleményem hogy sokkal jobban lehet bokszolni és ping-pong-ozni mint kinect-en)

-Wii party (ezt a játékot mindenki szeretni fogja, nagymama,kistestvér, legalábbis nálunk így van)

-Go Vacation (igazából ezt írhattam volna az egyszemélyes játékok közé is mivel az a határtalan szabadság engem nagyon elragadott ebbe a játékba bármit csinálhatsz: napozhatsz,úszhatsz,síelhetsz,lovagolhatsz,vezethetsz,görkorizhat és és még írhatnám sokáig. Igazából a játéknak van töténete is, de az csak abból áll hogy végig mész azon a tömérdek minijátékon amit a játék biztosít. És még nem is beszéltem a házad felépítésének végtelen lehetőségeiről.)

Raving Rabbids tv party.

Ezekből én a Go Vacation-t, a Skylanders-t kötelező darabnak tartom neked mivel én is olyan vagyok hogy nem szeretem a lövöldözős játékokat.A wii erről szól: a szórakozásról nem a lövöldözésről annak ott van az xbox

Szóval ennyi

2013. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!