Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik találta ki a call of...

Melyik találta ki a call of duty modern warfare 2 multiplayer-t? HA legalább készítenek egy ilyen programot akkor legalább már rendesen csinálják meg!

Figyelt kérdés

Már mindent ki próbáltam és nem sikerül az istennek se elindítani azt a multit.......

a játék eredeti

Nem értem :/


2013. máj. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem a játék szar, csak konkrétan már senki sem játszik rajta. Ez egy 2009-es játék, most 2013 van, és kijött további 2 része azóta. Senki sem tolja már az mw2-t, tele van csalókkal, laggolnak a szerverek, stb. Én másfél éve vettem meg, akkor még tök simán tudtam vele meccset keresni, ma már nekem sem működik.
2013. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem régebben volt az a Bug hogy egy 5 percet kellett várni minden egyes játék elindítása után. Eléggé elszaporodtak a Hackelt lobby-k, d nem a hackerek. De még mindig érdemesebb Mw2-ni mint hogy mw3-on löjenek halomra. Talán a Face off mi ott érdemes, de máskülönben széttlönek. De én úgy vagyok vele, hogy Mw2 Multira, Mw3 Spec és Campaign.
2013. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nekem nem az a baj, hogy nem tölti be a szervereket meg ilyesmi.......

ha nem az h maga a multit se hozza be

és már rohadtul idegesít mert se hogy se sikerül

2013. máj. 19. 23:30
 4/5 altec lansing válasza:
Regisztráltad gondolom Steamen
2014. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a h*lye?
2014. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!