Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a mass effect...

Jofejgyerek kérdése:

Megvettem a mass effect trilogy-t aminek a dobozára ráirták hogy az első kettő rész magyar feliratos de amikor elinditom szó sincs ilyenről. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A trilogy edition tudtommal nem tartalmazza a magyar feliratot (a harmadik rész miatt, mert abban egyáltalán nincs), de ha lehet, akkor a telepítés elején lehet kiválasztani a magyar feliratot, utána már (tudtommal legalábbis, registry, meg egyéb módosítás nélkül) nem lehet változtatni. Esetleg megpróbálhatod elindítani újra a telepítőt a nyelvválasztásig, és ha nincs olyan opció, amilyen neked kell (tehát a magyar nyelv), akkor rákereshetsz a magyarosításra, tudtommal mindkét játékhoz van (az egyhez biztos, mert régebben én is magyarosítottam, a kettőhöz nekem alapból az volt, de ez már pár éve volt, most már inkább angolul játszom, úgyhogy nem tudom még fent van vagy sem).
2013. máj. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak tölts le egy magyarítást...
2013. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
honnan?
2013. máj. 8. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Második: a válaszom második felében én is ezt írtam, ami azt illeti :D

Az ME 1 magyarítása itt elérhető például: [link]

A kettőét nem tudom, de googel segítségével biztos találsz valamit.

2013. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A googel alatt természetesen Google-t értek.
2013. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!