Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Csak) Szerintem nagyon...

(Csak) Szerintem nagyon pocsék lett az új honfoglaló?

Figyelt kérdés
Szinte semmi se maradt a régiből, volt vagy 2006 játékom kb. és az most mind odalett.. Ráadásul az egész külseje úgy hat, mintha egy régebbi változata lenne.
2013. máj. 6. 23:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy kalap szar az egész remélem visszaállítják a régit.
2013. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
JAJ! Nagyon szörnyű! Tipikus példája annak, hogy kell elrontani a jó dolgokat. Egyszerűen semmit sem lehet megtalálni! VISSZA A RÉGIT!!!
2013. máj. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
nagyon sz*r ha így marad nem játszok vele többet.
2013. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
áhh ez nagyon borzalmas lett:( a régi meg olyan jó volt,szerintem is ha így hagyják akkor én se játszok többet vele
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy szörnyű vagy nevetséges, esetleg nevetségesen szörnyű. Feleletválasztós kérdésnél kevesebb az idő. Az egész átláthatatlan (a játékban a térkép, meg maga az oldal is).

Tényleg rengeteg dolog odaveszett ezzel. Mellesleg az egész tök gyerekesen, komolytalannak hat. A kezelése meg borzalmas és nem (csak) azért, mert a régihez vagyunk hozzászokva.


Semmi értelme ennek. Kevesebb benne a funkció is, pedig újabb verzió. :D

2013. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki meg minden, csak mi pont az egyszerűsége miatt szerettük annyira. Szerintem, ha HONfoglaló akkor nem kéne bele ilyen kalózos izé. Inkább játszok németül vagy franciául szerintem... (igaz nem tudok franciául :)
2013. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

az egész szőrnyen rossz lett.... pfff

légyszi válaszoljon vki, nektek van barátlistátok? és ti tudtok barátszobás játékot játszani?

olyan jól össze voltam szokva pár emberrel erre senkit sem találok :(

2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

nagyon sz*r!!!

miért kell a jó dolgokat is elrontani?

nagyon pocsék lett, tiszta gyerekes, ezek a bábuk egyszerűen borzasztóóóó!

ha így marad, én sem játszok többet...

2013. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
Én mikor ma fölléptem nagyot csalódtam. SZ*R, BORZALMAS, UNDORÍTÓ, HÁNYINGERKELTŐ!!!!!!!! Kérjük vissza a régit!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam fent, most láttam először, hogy új.

Nem gondoltam volna, hogy képes vagyok ennyire kiakadni egy játék miatt, de mi a francért kellett megváltoztatni?! Szar az egész, többet fel nem megyek.

Tényleg, én sem értem hogy egy tökéletes, egyszerű játékot, amit annyian szerettek miért kellett megváltoztatni?! Túl kevesen játszottak?

Ezek a kis emberkék nagyon idétlenek és komolytalanok. Maga a hang amelyik beszél az tetszik, de egyáltalán nem illik a honfoglalóhoz (a régihez legalábbis nem illet).


Láttam, hogy a honfoglaló fórumán is írták, hogy a régit akarják. Szerintetek van esély rá, hogy visszaállítják?

2013. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!