Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csúszott le teljesen a...

Miért csúszott le teljesen a játékbemutató videók színvonala?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy "játékbemutató" függő,de amikor az időm vagy a kedvem engedi megszoktam nézni egyet-egyet,ezeket figyelem már jó pár éve és szomorúan látom,hogy a mai videók szinte "10 forintot nem érnek" olyanok mint a semmi,unalmas beszéd,gányul választott játék satöbbi.A 2007 és 2009 között még a DOS-os játékokról is olyan videók készültek,hogy szakadtunk a röhögéstől...

2013. máj. 11. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak a PCGURU tesztjeit szoktam nézni, mivel ma már csak az képvisel színvonalat, nem ilyen Otherworld féle gennyek.
2013. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sutix12 ***** válasza:

Hát szerintem az Otherworld jobb mint a pcguru.

Sas-nak szerintem kitűnő kommunikációs készségei vannak :)

Jól be tud mutatni egy játékot pl.:(nfs the run, vagy most wanted 2 stb..)

2013. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sutix12 ***** válasza:
Igazából nem egy konkrét játékra gondoltam az "egy szó alatt". Egy alatt a bármelyiket értem. :)
2013. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Se a PCGurut se az Otherworldot nem nézem,az első műanyag mert ez a munkájuk a másodikat pedig nem ismerem.

Nem pont rájuk gondoltam hanem a "noname" emberekre akik szórakozásból tolták ezt.Anno a 18-22 éves korosztály szuperül bemutatta a pacmant is most meg csak a 10-12 évesek által bemutatott Black Ops 2,Far Cry 3,meg a Counter Strike 315315 áradat van a neten...

2013. máj. 11. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje ezen javítani. De ki vállalja magára a munkát? Mert szerintem először ez lenne itt a nagy kérdés. Amúgy meg manapság a tesztelők inkább az egzaktságra mennek rá, és megpróbálják a szubjektivitásukat némileg objektívvé alakítani, azáltal hogy az embereket befolyásolják, mert ők könnyen mennek a véleményvezérek után, akik a teszterek lennének. Csak akkor van gáz ha két teszter-csoport - mint pl:Otherworld és GameTV - ugyanazt a játékot két teljesen ellenkező módon ítéli meg - mint pl: mikor az új Fos Wanted-et az egyik ajnározta és megválóként tekintett rá, a másik lehordta kiskeletsárgaföldig - . Ezért szerintem annyira nincs is szükség arra hogy ilyen műfaj, mint vicces bemutató legyen, maradjon meg FreddyD mint örök etalon, nem szeretném, ha valaki őt copy-zná.
2013. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem láttam színvonalcsökkenést. Az IGN ugyanúgy mutat be, sokszor túl keveset ad neki (Metro 2033), vagy túl sokat (Az új Most Wanted).

Angry Joe játékbemutató még mindig szerintem a legjobbak: hosszúak (20-30 perc), a játék minden részét bemutatja, rohadtul vicces és még be is öltözik :D.

Gamespot és Machinima is jó Review-eket csinál de Angry Joé a legjobbak.

2013. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!