Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy rengeteget esett a Showder Klub színvonala?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok ettől a rengeted új arctól. Egyik bénább, mint a másik. Egyedül Rekop György a jó köztük. Ez a Kormos Anett nagyon gyenge, meg Litkai is, az a belassult valamilyen Balázs, meg az a páros is borzalmas, akik párban nyomják mindig. A régiek közül se mindenki hű de jó, de igazán visszajöhetne az 1-3 széria színvonala, ahol még csak a régiek voltak.
2011. nov. 15. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs, hogy a tudományok kategóriába ment :D
2011. nov. 15. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Az új évad első két része iszonyat gyenge volt szerintem is. De azóta jön feljebb a színvonal. A Litkait, a Balázst és Anettet is kifejezetten szeretem, Rekopot kevésbé. Legutóbb a Benk is jó volt, pedig ő korábban gyenge teljesítményt nyújtott. A Tranbantot utálom a legjobban, egyszer összefutottam vele az utcán, de még ahhoz se volt kedvem, hogy leszólítsam, elmentem mellette. Kormos Anettnek azért jobban megvan kötve a keze, mint egy Rekopnak, aki mindig a kaki fing témakörben matat, ha egy nő tenné ezt, az talán MÁR a többség ízlését IS sértené. KAP mindig jó, Aranyosi mindig vidám, Hadházit ki nem állhatom, csak ritkán vannak j poénjai. Mogács az egyetlen, akinek még azt is elnézem ha néha megérkezik a kaki fing témakörbe, mert ő valóban vicces, és kilátszik a feje a maszlagból. A többség azért vicces szerintem, de Bödőcs hiánya tapintható, ezért kis színvonalromlás ugyan megfigyelhető, de még mindig vicces. A Heti Hetessel emlegetném egy színvonalon, csak a Showderben egy fokkal nehezebb eltalálni az egyének politikai hovatartozását, ami nálam pluszpont.
2011. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem ezt a színvonal romlást. Nekem KAP a kedvencem. Ő mindig jól nyomja. Amikor volt a humorfesztivál az MR1-en vagy MR2-n nem tudom pontosan, na az volt az igazi színvonal. Ott az összes Showder klubos és mindenki más hatalmasat alkotott. Minden közvetítés alatt könnyesre röhögtem magam, bárki lépett is fel. Ma sajnos ritkán érnek fel ahhoz a színvonalhoz. Nekem Badár szövege is tetszik. A bakterház című előadása rohadt jó volt.
2011. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KAP a legjobb mind közül. Őt követi Bödőcs és Kőhalmi. Benket is még nagyon bírom. Dombi néha eröltetett. Hadházi dettó. Kiss Ádám valaha Kap után jött a rangsorban, de néha ő is már túl vicces akar lenni, meg arcoskodik. Trabarnát és Mogácsot ki nem állhatom.
2011. nov. 15. 14:59
 5/6 anonim válasza:
Én Litkai Gergelyt is szeretem, legalább is én jókat tudok röhögni rajta :D
2012. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok vele én is. Az első három évad volt az aduász (ahogy te is említetted), ott tényleg csak a jó kis régi humoristák voltak, mára már annyi új arc van, hogy nagyon unalmas lett. Vannak még jó fellépők ma is, de szerintem mára már nagyon unalmas a SK. Ez a műsor tipikus példa arra, hogy a csúcson kell abbahagyni.
2018. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!