Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet beletenni a...

Hogyan lehet beletenni a játékba saját zenéket? (többi lent)

Figyelt kérdés
A GTA San Andreas játékba az szeretném, hogy az autóba az én zenéim szóljanak.. melyik mappába kell berakni a zenéket, hogy azok szóljanak?! (Mert magyarosítva játszok, és amikor állítgatom a rádió állomásokat, bead egy olyat is, hogy saját zenék..)

2013. máj. 12. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
kell hogy legyen egy olyan mappa, hogy MP3. Csak be helyezed a kívánt zenéket oszt jó van. A gta vc.- ben igy volt
2013. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sutix12 ***** válasza:
Hát Lehet hogy nem elég csak oda betenni a zenéket ahol vannak az mp3 fájljai mert én próbáltam már nem egy játéknál és nem engedte, mert mikor beléptem nem szólt semmilyen zene még az alapok sem.
2013. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

neved/dokumentumok/GTA San Andreas User Files/User Tracks

ide tedd a zenéket és a játékban a beállítások - hang beállítás , ott a saját zene beállítás és ott a saját zene keresésre(nembiztos hogy így van írva) menj , majd a játékba a rádiót állítsd a saját zenékre

2013. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

13:21


Köszönöm a válaszod.. bemásoltam abba a mappába, és már jó is volt.. :-)

2013. máj. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!