Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2-ben hogyan tudom...

A sims 2-ben hogyan tudom mozgatni a tárgyakat az asztalon?

Figyelt kérdés
Sok simses történetet olvasok és írok is, és mások történetében az asztalon egy csomó dolog egy halomban van, de amikor én próbálom telerakni az asztalt, akkor csak annyit enged rárakni, amennyi négyzetrácsra raktam az asztalt, a többit alá rakja a játék. Hiába kapcsolom ki azt, hogy csak a négyzethálóra lehet pakolni, az asztalok (minden asztal, az éjjeli szekrény és a pult is beleértve) nem engednek. Mit csináljak? Esetleg nincsen rá valami kód?

2013. máj. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg moveobjects on-nal + a snapobjectessel
2013. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de mindig azzal csinálom. :) Csak valamiért az asztalok nem engednek nekem.
2013. máj. 19. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy nagy tárgyat teszel rá úgy értem hogy pld azt a nagy virágot vagy pl ha megvan a télapós akkor a mikulás virágot azt a pirosat abol csak 1 fér el az asztalon több nem tehát lehet ezért teszi alá. am majd utána nézek és kirakom a weblapomra ok. de majd megnézem az én simsem-ben.
2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Azért még próbálkozom, hátha sikerül.
2013. máj. 30. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd át:

[link]

2013. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Olvastam már a tippet, de elfelejtettem, hogy hol volt. Eszembe sem jutott, hogy ott is keressem. :)
2013. jún. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!