Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Állítólag agykontrollal...

Állítólag agykontrollal befolyásolni lehet az eseményeket, tárgyakat próbált már valaki mozgatni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az telekinézis, de az nem létezik.

Kezdem azt gondolni, hogy az agykontrollt azért tették az ezotériába, mert a legtöbben nem is tudják, mi az.

2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én saját szememmel láttam, hogy létezik, talán mindenkiben van ilyen képesség. Az agykontroll az elmeedzésének módszere, szerintem van összefüggés a két dolog között.
2012. dec. 12. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Én igen próbáltam a múltkor elhajlítottam egy kanalat akkor ez is!! Telekinézis a barátnőm meg azt mondja hogy őlni tudok a tekintetemel akkor az milyen telekinézis gyilkos fajta vagy, mi??? :DD
2012. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Hát kérdezö te tényleg nem tudod mi az az agykontroll. Te tényleg a telekinézisröl írsz, ahogy az elsö válaszoló is megmondta.


Amúgy meg csak a lumbulábiak tudnak telekinézist használni, mi nem :S

2012. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez esetben eltudnátok magyarázni, hogy mi is az az agykontroll? :)
2012. dec. 12. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

psi wheel, ezzel nekem sikerült a telekinézis, de ehhez is komoly hit, és kitartás kell, magyarul akkor is gyakorlod ha 1-2-3 hétig nem megy


csak simán a googleba keress rá, én is ott találtam rá a technikájára, vmi zöld színű a felülete az oldalnak,többet nem segíthetek, nekem sem segített senki és ha megfogadsz mégegy tanácsot, akkor ne is kérdezz ilyen dolgokról a gyakorin, mert ha még kezdő vagy az agykontrollban, akkor könnyen szkeptikussá válhatsz, ha az itt lévő válaszok többségéből építkezel


sok sikert!

2012. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen.Én pl. a mùltkor full részegen pròbålkoztam ezzel.Addig-addig agykontrolloztam,mìgnem megmozdìtottam a poharam.Persze a kezem segìtségével történt,de nagyon kellett koncentrålnom.

Viccet félretéve engem is érdekel a téma.Van agykontrollal foglalkozò könyvem.Direkt a tårgyak mozgatåsåròl nincs benne szò,de szerintem lehetséges.

2012. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Krill ***** válasza:
74%

Én minden nap mozgatok dolgokat az akaratommal, rágondolok és már nyúlok is érte :)


Az agykontroll viszont nem más mint egyfajta meditáció/önhipnózis. Saját gondolkodásodra, érzelmi állapotodra, és ez által bizonyos fiziológiai folyamataidra tudsz hatással lenni vele, semmi másra.


Pl, fogorvosnál csökkenteni tudod a fájdalom érzetedet, elhagytál valamit, meg tudod találni az elveszett emlékeid között, félsz valamitől és meg tudsz nyugodni, le tudsz szokni a dohányzásról, vagy a pozitív gondolkodás erejével serkenteni tudod az immunrendszered egy betegség legyőzéséhez.


Az elménknek hatalmas ereje vannak, erre tudományos kutatások és bizonyítékok is vannak, a tudomány elismeri, de nem olyan mint amit az ezo-k vagy pár mesefilm hablatyol.

2012. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sok éve használom az agykontrollt. De nem próbáltam tárgyakat elmozdítani. Viszont helyre tettem ezt azt egészségileg magamban, és másokban.

[link]

[link]

Ezeket mindenképpen érdemes nézegetned, ha érdekel a téma.

Egyre jobban :)

2012. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt-azt. Megőrülök! Írd le szépen akkor, hogy miket. Érdekel. Te miket. Figyelek.
2012. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!