Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Condition Zero verzió? Ennek...

Kriszó88 kérdése:

Condition Zero verzió? Ennek a játéknak azt a verzióját keresem, amelyikben a Counter-Strikeból jól ismert pályákat, fegyvereket, karaktereket átdolgozva (ha úgy tetszik felújítva) megtalálom!

Figyelt kérdés

Jópár évvel ez előtt egyik ismerősömtől kaptam kölcsön lemezen. Amikor rendszerfrissítést végeztem, le kellett törölnöm. Az ismerős addigra túladott a játékon. Viszont sem Ő, sem pedig én nem emlékszünk a verziószámára. Azt sem tudjuk, honnan szerezhetnénk meg újra.

Internetről nem egy verzióját letöltöttem, de egyik sem egyezett a korábbival. Csak olyat találtunk, amiben a pályák,a karakterek és a fegyverek is a "hagyományos" CS-sek.

Reménykedünk, hogy esetleg tudtok nekünk segíteni, hogyan juthatunk hozzá újra!

Előre is köszi!


2013. máj. 14. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!