Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy ismert ember. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Néha szoktuk látni egymást BKV-n, illetve buszmegállóban. Akkor mindketten mosolygunk, és integetünk egymásnak (csak olyan óvatosan) Ha a metróra felszáll, és meglátja, hogy ott vagyok, odaáll, hogy lásson. Viszont már vagy egy éve nem láttam. Hiányzik. A baj csak az, hogy ő is és én is családosak vagyunk már, tehát még csak nem is próbálkozhatom. Egyszerűen csak tetszik, és jó érzés, hogy vibrál köztünk a levegő...
2011. aug. 15. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ki az? :)
2011. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Abból a mit leírtál, nekem az jött le, hogy tetszel neki. Az, hogy családod van, pontosan mit takar? Mert ha csak annyit, hogy anyu, apu, testvér az rendben van, de ha férj és gyerek is, akkor felejtsd el és törődj a családoddal.
2011. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.. férj és gyerek. Neki meg feleség és gyerek.Ez csak olyan.... plátói :)
2011. aug. 15. 14:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad! Sajnos ez nem gáz,ez folyékony...
2011. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szégyeljem? Hát.. lehet, hogy igazad van. Csak jól esik női mivoltomnak, hogy közel 40 évesen is tetszem valakinek. :) Nyilván nem akarok semmit, és ő sem.. csak olyan, ...jó :)
2011. aug. 15. 14:56
 6/17 anonim ***** válasza:
A 30as korosztály már csak ilyen.
2011. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó is az!! Egy kis pozitív visszacsatolás. Még jó vagyok:)
2011. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért,mert férjed és gyereked van,azért!
2011. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A férjeddel amúgy jó a kapcsolatotok?
2011. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Tetszik nekem egy ismert ember."

Azért elárulhatnád hogy mitől híres.....

2011. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!