Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani egy működö...

Tudtok mondani egy működö World of Tanks hacket, amihez nicns survey, sem jelszó, és működik is? Nagyon kérlek!

Figyelt kérdés

8.5 -ös a jelenlegi patch a World of Tanks -on, de én sosem találok egy működő ingyenes hacket!

Aki segít az egy isten!!! Nagyon megköszönném!



2013. máj. 19. 20:01
1 2 3 4 5
 21/44 Nayal ***** válasza:
31%
Mondj már egy játékbeli nevet. Minek arany ha T10-es tankjaid vannak? Milyen tankok pontosan? Minek játszol ha T10-es tankjaid vannak? Fogadjunk megakadtál 3-as tierben. "Nagyon is pró vagyok" hülye kis taknyos noob.
2013. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
Tudatlanok
2013. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 alba96 válasza:

Még ennyi parasztot ... pro és kontra ...

Aki csalni akar az )=%/!%!%'+)=%!')%!')=% anyját !!!!

Aki azt mondja nincs csalás vagy nem is lehet az szintén !


Én már sok lehetetlent tapasztaltam a játékban ... egyetlen példa :

csak nézőként láttam ahogy egy szikla-hegy alapján keresztüllőve lőttek ki egy tankot kb. 20m sziklán keresztül vagy,

folyamatosan 3 hit/sec-el lőttek rám kilövésig akkor amikor egy kút mélyén csücsültem úgy hogy lehetetlen volt engem EGYÁLTALÁN eltalálni is !!!

És még rengeteg más lehetetlen badarság ami ezért biztosan csalás !!!!

Szóval holtbiztos hogy csalnak SOKAN a játékban ...

MÉGHOGY LEHETETLEN ! ÖKÖRSÉG !!!!

2013. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Én nekem most 61850 pénzem van és hat millió kén de biztos hogy nem fogok ötös tirű tankokkal egész nap farmolgtni mert avval se lesz meg soha ezért abba hagyom az egész szarságot.
2013. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

stalker hallottall mar olyanrol hogy napi kuldetesek?

ocsem 7 millat szedett ki 1.5 honap alatt, napi 2-3 ora jatekkal, neki ugy sikerult hogy nem a nyafogast valasztotta

2013. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Ja csak semmi különös küldi nincs most aminek értelme is van.
2013. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 alba96 válasza:
Ez igaz! A 250K-sok megszűntek, ami meg van azzal ki lehet törölni !
2014. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 alba96 válasza:
Adj el Tier X tankokat - ha olyan sok van - és sec-perc lesz egy csomó credited ! Ez nem jutott eszedbe?
2014. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Egy kocka válasza:
NE hackelj egy jó tipp ingyen aranyszerzéshez: Én tavaj húsvétkor regisztráltam, meguntam letöröltem idén megint játszok vele és közbe sok üzenetet is kaptam hogy gyere vissza meg stb... (rendszerüzenet) és az üzenetek felében volt egy olyasmi hogy átutaltunk xy aranyat a karidra de gyere vissza játszani egy év alatt összejött 300 arany (neked ez pont jó mert nem kell olyan sokat játszanod a tízes tankok miatt és hagyhatod.
2014. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 alba96 válasza:
Én tudok egy szuper hack-et. Csak játszd le az "uninstall"-t és minden szuper lesz. No survey, no password és tuti hogy műkodik. Próbáld ki. Nem kamu. :)
2015. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!