Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek hogy tetszik a XBOX...

Nektek hogy tetszik a XBOX ONE amit ma jelentettek be?

Figyelt kérdés
nekem minden tetszik csak a külseje sz*r.

2013. máj. 21. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

500 servers powered the original XBOX. 15,000 power the current XBOX Live service. 300,000 will power the XBOX One.


10 times more animation depth and detail for gameplay.


New XBOX and NFL partnership, will bring exclusive content and fantasy football integration.


Call of Duty: Ghosts will feature dynamic maps and character customization. 60fps.


A lot of focus on Smart Glass, Kinect and Skype integration.


No pricing announced.


The XBOX One is not backwards compatible.


It has been confirmed that there are additional fees for the ability to play pre-owned games. However, this service allows you to install the game to the XBOX so the disc is no longer needed again.


Kinect is required to use the console.


Sony's stock rose almost 8% after the reveal


Due to its cloud computing capabilities, the XBOX One can become more powerful over time.



8-core CPU

D3D 11.1 chip

500GB

Blu-ray/DVD

Ethernet, 3x 802.11n WiFi radios

HDMI, 1080 & 4k support


Hát eddig se volt sok életem, de ezek után, CoD Ghosts

2013. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rettenet rossz konferencia volt. Sehogy se tetszik, nekem nem kell az ócska kinect 0-24 órás megfigyelése.
2013. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Kinect is required to use the console."

LOL, ez vicc??

2013. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3


Jár hozzá alapból, szóval nem gáz.


Egyébként a konferencia nagyon rossz volt, mintha egy kezdő cég előadását láttuk volna. Még ha nem hasonlítom a Playstation Meeting-hez, ami elég nagyszabású volt akkor is egy nagyon rossz előadásról beszélünk.

Egy ilyen elrontott konferencia után meg nem tudom mit mondjak a konzolról. Hardveresen nem rossz, nem sokkal rosszabb, mint a PS4, szoftveresen csak 1-2 jó funkciót találtam, joystick kinézete is szerintem elég furcsa, meg szinte semmi újdonság.

Annyi, hogy erősebb a konzol és jobb a Kinect, next gen közül PS4 lesz a nyerő.

2013. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A konferencián engem csak a játékok érdekeltek, de az is csalódást keltett, mivel gameplay trailerket harangoztak be, gameplayből pedig csak pár képkockányit mutattak. Nekem egyáltalán nem tetszik a konzol. A külseje olyan mint egy VHS lejátszó, az erősen mondogatott 15 exkluzív címnek legalább a fele kinectes, 10 éves gyerekeknek való játék lesz. Mellesleg tisztán látszik, hogy ez már messze nem csak játékkonzol, hanem a Microsoft minden parasztvakítást beletett azért, hogy a nappaliban egy "mindent az egyben" készüléket kapjunk, amit persze vesznek is majd mint a cukrot.
2013. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mellesleg tisztán látszik, hogy ez már messze nem csak játékkonzol, hanem a Microsoft minden parasztvakítást beletett azért, hogy a nappaliban egy "mindent az egyben" készüléket kapjunk, amit persze vesznek is majd mint a cukrot."


Ezzel egyébként semmi gond sem lenne, 2013-ban egy konzol nem szólhat már csak a játékokról. A gond az, hogy a bejelentésen semmi mást sem lehetett hallani, csak hogy TV, skype, stb. Játékokról semmi hír. Mármint megemlítették, hogy Forza 5, CoD: Ghost meg egy Quantum valami című játék, és kész.

2013. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Le akarnak minket húzni pénzzel szerintem,de azért szerintem szép designje van.:)
2013. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ps 4 az hogy néz ki? még nem láttam, megnézném!
2013. máj. 22. 19:33
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez a PS!? XDDDDDDDDDD


[link]

2013. máj. 22. 19:35
 10/11 A kérdező kommentje:
!=4
2013. máj. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!