Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki adna nekem egy EA...

Egy go... kérdése:

Valaki adna nekem egy EA profilt? Nem akarok turkálni benne csak játszani szeretnék online és én nem tudok csinálni

Figyelt kérdés

#PC #RAM #Need for Speed #Carbon #electrinic arts
2013. máj. 22. 17:20
 1/2 András1277 válasza:
Miért nem tudsz csinálni?
2013. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
andras te csinaltal magadnek mert nem hiszem mert latom nem etesz hozza csak ugy csinalhatsz egy ea profilt ha vn hoza regisztracios kodod amit csak akor tudsz hasznalni ha veszel egy electronic arts altal gyartott jatekot es a cd tarto belsejeben van az a kod amirt ker az ea regisztracional ami meg a neten van az hasznavehetetlen mert vagy helytelen vagy mar hasznaljak bocs kerdezo de nekem sincs mert elhagytam a cd tartot es ense tudok jatszani ea szerveren de tolsd le a gamerangert enis ott jatszok meg meg tobb ezer ember sokfele ea jatekot es meg mast anyi hogy ott nem tusz pl fifa bajnoksagot meni csak mindig egyvalaki elen
2013. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!