Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol kezdhetnék el jojózni?...

Hol kezdhetnék el jojózni? (lejebb a részletek)

Figyelt kérdés

Ismerem már a sima jojót amit levágsz a fenébe azt visszajön de ha én komolyabban akarok jojózni hol kezdjem el? Csináltam magamnak K\\\'nexből egy kis jojót amivel egy rövid sleepert nagy nehezen összetudok hozni de azt sem tudom h mien típusok vannak...



SEMMI... szal totál káosz van és csak szimplán jojózni akarok xD PLZ HELp


2009. okt. 4. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugy csináltam hgoy egy egyszerű jojót szereztem, és megtanultam avval minden megtanulható trükköt (előre hátra föl le :) ) utánna most azon vagyok hogy keressek egy boltot ahol rendesebb jojókat lehet venni, vannak erre küölön boltok erre-arra csak nézz utánna, kérdezősködj :)
2009. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sztem felesleges összeeszkábálni yoyot, nem túl drágán lehet venni,vannak kifejezetten olcsóbbak is kb ilyen kezdőknek. Ha rám hallgatsz már az elsőre se ilyen nagyon kezdőd veszel.én egy Henry's Viperrel kezdtem de kb 1 hét alatt kinőttem és az árából meglett volna egy normális fele.

Nézz körül itt:

www.yo-yo.hu

2009. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a fel le előre hátra nekemis megy "loop" jojóval (nemtom mi az eddig azt következtettem hogy ez aza jojó ami visszajöna kezedbe; Javitsatok plz).


láttam egy duncan jojót de nemértem h miafaszomér van benne csapágy ha loop jojó... elég jó vásárnak tűnik szerintetek érdemes megvenni? mondjatok plz egy jó nevet ami télleg az a jpjó amit leengedsz pörög magátol, trükközni lehet vele na meg persze olcsó :-)

2009. okt. 8. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!