Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a gothic 2-ről?

Toma9999 kérdése:

Mit gondoltok a gothic 2-ről?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni a véleményeteket a gothic 2-ről.

2013. máj. 23. 16:17
 1/3 sKillEr96 ***** válasza:

Szia!


Nekem egyik favorit jatekom, ketszer toltam ki (lovag es fomagsu karikkal), a kora ellenere szerintem sokkal tobb figyelmet erdemelne, mert legalabb ugyanolyan jo lett, mint hires folytatasa, a Gothic 3. Ami jo benne, hogy a G3-mal ellentetben ez meg a vegen, 20-as szint felett is kihivas neha, nem lesz annyira konnu, mint a Gothic 3 mondjuk level 60 felett. Az sem annyira egyeszeru, de ez nehezebb kicsit, kihivobb, ami jobban tetszik. A questek jol meg vannak benne csinalva, jo a sztorija, jo a harcrendszere (mondjuk kell egy kis ido, mire belejon az ember, de nekem tetszik). Egyetlen negativum az elejen fellepo penzhiany, ami ugy a jatek jo haromnegyedeig elkiser, mivel mindig kell HP vagy Mana Potion, fegyver, training, stb. Szoval nekem sokszor volt penzhianyom, de ez tette kihivova a jatekot. plusz tetszik nekem benne a titkos fegyver + a magikus golem otlete is... Szoval nekem nagyon bejon! Egy egesz telemet elszorakoztam vele, minden nap csak azt toltam majdnem :) Akinek tetszett a Gothic 3, annak mindenkeppen ajanlani tudom melegen!

2013. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zseniális játék, de mindig csaltam benne, annyira nehéz volt. Bár ehhez jócskán hozzájárult a keszekusza irányítás is. A játékideje hosszú, a története remek.
2013. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön. Tényleg egy zseniális játék, nagyon sokat játszottam vele. Kicsit nehézkes, főleg a sárkányölős rész, de nem baj. Nekem a pénzhiány sem okozott gondot, mert a végtelen nagyságú hátizsák miatt sok tárgyat tudtam összegyűjteni, és eladni. Attól függetlenül, hogy nem egy mai darab, mindenkinek tudom ajánlani, aki szereti a műfajt.
2013. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!