Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legendsben melyik...

Leauge of Legendsben melyik championt vegyem meg?

Figyelt kérdés
Van 6300 IP-m de nagyon fáj a fogam syndra-ra és ezreal-re meg Tallonra. De csak egyiket tudom megvenni. Melyiket vegyem?

2013. máj. 23. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezreal hihetetlen adc, imádom. Szerintem az egyik legjobb ha nem a legjobb. Én azt venném a helyedbe. Olyan statokat szoktam vele tolni boton... Egy kis érzék kell hozzá és már apríthatsz is.
2013. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nami the Tidecaller ***** válasza:

Ezreal 4800-ba kerül amúgy.Ha meg megakarod venni Talon-t,akkor várj pár hetet mire kijön az új champ és lemegy Talonnak az ára 4800-ra.

Az meg hogy melyiket akarod megvenni,döntsd el pár játék után,Syndra meg Talon most úgyis free.Ezreal meg lényegében egy mid-es ad carry-je.

2013. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dubikah ***** válasza:
Hát, az előttem szólókhoz még annyit fűznék, nem mindegy milyen lanera kell. Én ajánlom várd meg az új hőst, mert nagyon jó lesz. Ezek közül pedig Talont ajánlom. Midesek 90%-át veri!
2013. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim : Gp, Jarvan, Ashe, Szerintem mindegy melyiket veszed mert ashe val is lehet jól játszani meg gp- és jarvannal is.. szóval az ára mindegy lényeg hogy melyikkel tudsz jól játszani... én is gondolkodtam nagyon sokat hogy ezreal vagy jarvan de aludtam rá még egyet és álmomban jarvant láttam így őt vettem meg. Fontos elalvás előtt gondolj arra hogy melyiket válaszzam és arról fogsz álmodni ;-)
2013. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!