Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltűnt már másnak is hogy az...

Feltűnt már másnak is hogy az EA játék sorozatok egyre inkább rossz irányba mennek el?

Figyelt kérdés

Anno volt az első három Harry Potter játék, mind nagyon jó, de a negyedik résztől kezdve egyre gyérebbek lettek

A MoH Warfighter is eléggé alul maradt

Need for Speed már egy jó ideje nem hozza azt amit a rajongók elvárnak

Új Army of Two is eléggé alul szerepelt



2013. máj. 26. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek feltűnt, hisz újabban ismét az egyik legrosszabb kiadóként emlegetik.
2013. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nem én vagyok az egyetlen :P
2013. máj. 26. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:

emlékszem mikor 2005-ben megvettem a Harry Potter 4-et, kb. 3 délután alatt kijátszottam aztán meg ki voltam bukva hogy adhattam ki erre ennyi pénzt :D

Need for Speed Hot Pursuit 2010 szerintem egész jó lett, de a MoH:W és az AoT Devil's Cartel tényleg vackok lettek

2013. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Battlefield az egyetlen olyan játék az EA-tól, amely tartja a régi hírnevét, a többi kivétel nélkül egyre jobban megy le a süllyesztőben.
2013. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Dead Space is még tartja azért magát
2013. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* #4
2013. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter 1-2-3 játék az tényleg jó volt, a negyediket már én se vettem meg. Ez a kilométerekkel a fejük fölött lebegve lesni őket (főleg a negyedik résznél), elég lesújtó volt. Az 5. rész meg a hadonászással és majd lesz valami, meg irritáló volt.
2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért a FIFA szerintem meg egyre jobb..
2013. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -pite12- ***** válasza:
a need for speed szerintem egyre jobb! a harry pottertben egyet értek!!
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!