Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom meg csinálni a...

Hogy tudom meg csinálni a mikit, hogy halljana cod4-ben?

Figyelt kérdés
Van egy mikim ami skypon jól műkszik de cod4 multiba nem.Nyomom a "z" betűt de úgy se.A windows-nak a miki beállításainál ispróbálkoztam de nem ment.Valaki tud valamit?(ja és nem volt lenémítva se)

2013. máj. 29. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A játékban milyen programmal beszélgettek?
2013. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A játéknak a beépített voice chat-jével.
2013. máj. 29. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A mikrofonodnak semmi baja. A játékban próbálgass valamit állítgatni. Nem igazán értek hozzá, hogy hogyan kell és mit, mert én TS3-on szoktam beszélgetni a többiekkel.


Egyébként csak egy tipp: írtad, a "Z" betűt nyomod. A magyar billentyűzetnek két sajátossága van: egyrészt tele van ékezetes betűkkel, másrészt egy angol billentyűzethez képest a "z" és az "y" fordítva vannak. Tehát ha a játék azt kéri, hogy nyomd meg a "z"-t, elképzelhető, hogy a programozók nem gondoltak "Hungary"-ra, hogy ott ez a két betű fel van cserélve. Te lenyomod a "Z"-t, a játékprogram pedig "Y"-nak érzékeli. Próbáld ki, hogy ha az "Y"-t nyomod le, akkor jó lesz-e. Ha nem, akkor passzolom a kérdést.

2013. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor nyomom a "z"-t akkor egy ilyen hangszóró jel vagy akármi meg jelenik ami azt jelzi , hogy szól de még se , de azért meg próbálom.
2013. máj. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!