Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Videókártya probléma?

Videókártya probléma?

Figyelt kérdés

Tavaly letöltöttem a farming simulator 2011et, ment is, de meguntam s letöröltem.Nemrég újratetettük a Windowsot, gondoltam letöltö ha már új a windows a farming simulator 2013at, de kiírta, h shader model 3.0 is required . Fogtam magam éss ujra letöltöttem a farming simulator 2011et, errefel meg kiírta hogy shader model 2.0 is required.Azóta letöltöttem több régebbi szimulátor 2008,09,10 (baumaschinen sim.,construction sim.,cobra 11 nitro,woodcutter sim.,railworks 3). egyedül a railworks 3 ment rendesen a többi vagy be sem indult , vagy nem reagál a mouse mozgatására, vagy a betük helyett csak kockák jelentek meg.

A gép hp probook 4520s, igen tudom,h inkáb bussiness a gép de azért kellene vinnie pár játékot.



2013. máj. 30. 13:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!