Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik tetszeik a...

Nektek melyik tetszeik a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Wizardry 8

Gothic 3 Golden Edition

Dragon Age:Origins

Fable:The Lost Chapters

The Witcher

Mass Effect

Baldur's Gate

Baldur's Gate 2 The Shados Of Amn

Jade Empire Special Edition


Mindegyik megvan,és nem tudom,hogy melyikkel játszak! :)

Nektek melyik a kedvencetek?

Miért épp az? :D



2013. máj. 30. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a két kedvencem a Fable és a The witcher. A Fable azért mert a történet leköti az embert és bele tud mélyedni szerintem. A főellenség pedig egy igazi Badass csávó akitől fél az ember xD. És sok féle varázslatot lehet szerezni. A The witchert azt éppen 2 hete kezdtem el és már a vége fele vagyok. A történet itt is nagyon jó és amikor döntések elé kerülünk akkor az bizony tényleg megváltoztatja a végkimenetelét a játéknak. Sose tudhatod ,hogy kibe bízhatsz ami szerintem nagyon jó ötlet volt a fejlesztőktől mivel így a döntéseket átkell gondolni. És persze a magyar szinkronért is tetszik ami igaz ,hogy nem lett a legjobb de legalább van. Én igazából mindkettőt ajánlom de szerintem először a Witchert válasszad :)
2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

A The Withcher-t már majdnem végigvittem,de újra kellett telepíteni a gépet,így oda minden. :(

A Fable-vel meg rengeteg játszottam,azt is majdnem végigvittem,de valamiért félbemaradt.

A Jade Empire-el jelenleg is játszok,a Gothic 3-at meg tegnap telepítettem fel,nagyon tetszik! :D

A Baldur's Gate-et meg még régebben próbáltam,akkor nem nagyon ment még az angol... De amire emlékszek,az csak pozitívum! :D

A Dragon Age meg egy örök kedvenc,olyan,mintha én éltem volna át az össze kalandot! :D

2013. máj. 31. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Baldur's Gate-hez ha megszerzed a Throne of Baal kiegészítőt (meg a Tale of the Sword Coast-ot az 1. részhez, és esetleg az egészet egybefűzöd azzal a félhivatalos kieggel...), az szerintem verhetetlen.
2013. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második!

Egyet értek! :D

2013. jún. 16. 20:06
 5/7 anonim válasza:

Egyértelműen Bg2!

Ezerszer ütősebb mint az elő rész

2013. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A TotSC-os kalandok sztem a legjobbak.

Felemelő érzés démonokat, farkasembereket ölni :)

2013. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem minden egyes perce felemelő volt! :D
2013. aug. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!