Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a Trónok...

Szerintetek mi lesz a Trónok Harca vége, ha majd egy szép nap befejeződik? Ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Kiket szeretnétek életben látni és kiket nem?

Ki lehetne győztes és ki vesztes?

Szerintetek mely karaktereknek kellene találkozniuk és megismerkedniük? ( mint pl. Dany+Arya)



2013. máj. 20. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Annak örülnék, ha felbomlana a Hét Királyság és Észak önállósodna. Viszont így elég nehéz találgatni, lehet nem is ismerünk minden körülmény egyenlőre.


Valar morghulis Cersei, Stannis, Selyse, Melisandre

(és más papok), Kisujj, unCat, Varys, Euron, Victarion, Qyburn, Freyek, Boltonok, Kettleblackek.


Mindenki más éljen. Bár úgysem így lesz, mert most tuti jön egy kiírás hullám, mint a Kardok viharában. De a Starkok tán biztonságban vannak, aminek örülök. Legalábbis szerintem, amíg inkognítóban vannak, a haláluknak nem lenne értelme.


Ja és omoljon le a Fal és jöjjenek a Mások. Pusztuljon el Királyvár és a vastrón.

2013. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Danynek és Aryának sok közük nincs egymáshoz, nincs annyira szükség arra hogy találkozzanak. Danynek sürgősen szövetkeznie kellene viszont Tyrionnal és Jorahval újra, aztán szüksége lesz Branre és Jonra, hogy vargként irányítsák a sárkányokat (ehhez persze Jonnal élnie kell).

A végére szerintem kihal a Lannister család, Tyrion kivételével (Jaime-t imádom, de nem látok neki sok jót a jövőre nézve), Dany átjön Westerosra, ahol felfogja hogy nem a trón a legfontosabb, hanem a mások elleni harc. Legyőzi őket a sárkányokkal, aztán hogy ki fog uralkodni... Dany, Jon, Rhaegar fia, én ezt a három lehetőséget tartom elfogadhatónak...

Aki biztos hogy meghal az Tommen, Myrcella és Cersei, az ő haláluk ugye meg van jósolva, Stannisről nekem az az elképzelésem, hogy átengedi Danynek a trónt mert ő nem is akarja igazán, csak így igazságos, ő pedig csak az igazságra törekszik, de ha van Targaryen, akkor ők az örökösök. A Stark gyerekek szerintem túlélik, Rickonnak ugye muszáj mert csak ő viheti tovább a nevet, Brant meg nem nagyon tudja senki megölni.

2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az elmélet amit leírtál túl hapy end lenne már pedig G.R.R.M-től ne számítsatok sok jóra :D
2013. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

1. Havas Jon visszaveri a másokat és visszaállítja az Őrség respektjét.


2. Arya visszetér Északra megtalálja a testvéreit és Havas Jon segítségével visszaszerzik egész Északot és a Folyóvidéket. (kiírtják a Boltonokat Freyeket). Észak királya Bran lesz, a Folyóvidéké Rickon.


3. Theon megvilágosodik, vallást alapít és a Vízbefúlt Isten hitéről békésebb vallásra téríti a vas szülötteit (Bányászisten?, kereskedőhajók angyala:) )


4. A Lannisterek visszaszorulnak eredeti területeikre, csak Tommen és Tyrion élik túl, együtt irányítják országukat.


5. Dany elfoglalja egész Essost és rájön, hogy semmi értelme a hideg esős Westerosra mennie, amikor tök jól elvan itt is.


6. Stannis és az összes R'hollor hívő kinyíródik.

2013. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is megölik a Lannistereket Tyrion kivételével, Dany a sárkányaival legyőzi a Másokat és a Trónra ül.

Rickon irányítja északot, Sansa valami más terület úrnője lesz (pl Zúgó, vagy Kaszterhegy...)

Szóval ez egy egész jó befejezés lenne, de TUTI hogy nem így lesz. Martin nem adna happy end-et nekünk.


A Dany+Arya találkozásnak tényleg nem lenne értelme, de nem ostobaság azért :) Szerintem jól kijönnének, vagyis Dany a pártfogásába venné Aryát, talán még tanulna is tőle valamit, hogy ilyen bosszúra vágyó kis gyilkoscsaj :D

2013. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dany gyűlöli a Starkokat, úgyhogy nem valószínű hogy pártfogásába venné a családját eláruló Ned lányát :) de meglátjuk!


Valaki írta hogy Tyrion+Tommen: ez nem valószínű, egyrészt Tommen egy befolyásolható buta gyerek, másrészt Cersei jóslata szerint úgysem húzza már sokáig :D ami nem is baj, én inkább Myrcellát sajnálom, ő életrevalóbb.

2013. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem Dany nem az a típus, aki a szülők "bűne" miatt a gyerekeken áll bosszút. Az őrült király kivégeztette Rickardot meg Brandont, szóval részükről jogos volt a visszaütés.

Akiknek aggódniuk kéne, azok inkább a Baratheonok és Lannisterek.

2013. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dany valószínűleg azt se tudja, hogy Arya létezik, szóval ha találkoznának (de úgysem fognak...) nem feltétlen tudná, hogy Stark lány. Meg szerintem se a gyerekeken állna bosszút :)
2013. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!