Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Harry Potter...

Melyik a legjobb Harry Potter rész amit PC-n is lehet játszani?

Figyelt kérdés
Melyik a legizgalmasabb?Lehetőleg tűrhető grafikával.

2013. máj. 31. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a 3. és az 5. voltak a kedvenceim.

Az 1. és 2. rész pontosan ugyanolyan ugrálós ügyességi játék, kicsit "Harry Potterizálva". A 3. rész az rendkívül jól eltalált. Az 5. pedig a filmhez hű lett, habár filmben ez a rész volt a legpocsékabban kivitelezve a könyvhöz képest, mégis a játék nagyon jóra sikeredett. A 6. rész kicsit még hasonlít az 5.-re csak nem olyan addiktív, viszont az is egészen szórakoztató. A 4.-el nem nagyon érdemes foglalkozni, egy PS2 port borzasztóan egysíkú, bár elviselhető. A 7. rész két játéka olyan mint 2 shooter végtelen munícióval. Én mindegyiket végigvittem, igazából egyik sem esik ki szerintem a tűrhető grafikai határból, viszont az 5.-től kezdve már kimondottan jól néznek ki.

2013. máj. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az első három játék volt a legjobb, azokat nagyon jóra csinálták

a negyedik nem ér egy lyukas garast sem, olyan rossz lett

ötös és hatos már valamivel jobb lett színvonalban

a hetesből készült két játék meg Uncharted klónok, nem érdemes foglalkozni velük, már semmi közük az eredeti játékokhoz

2013. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első!


Címeket is tudnál mondani?Az 5. az pl melyik?

2013. máj. 31. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a játékok címei megegyeznek a filmek illetve a könyvek címével. Az 5. rész a Főnix Rendje, de nem értem hogyha nem ismered a részeket, akkor hogyhogy pont Harry Potter játékkal szeretnél játszani?
2013. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: HP és a Bölcsek Köve

2: HP és a Titkok Kamrája

3: HP és az Azkabani Fogoly

4: HP és a Tűz Serlege

5: HP és a Főnix Rendje

6: HP és a Félvér Herceg

7: HP és a Halál ereklyéi (part 1,2)

2013. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!