Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Full kezdő WoW játékosnak...

Full kezdő WoW játékosnak milyen kasztal érdemes játszani? (+lent)

Figyelt kérdés
Sok más MMORPG-vel játszottam már, WoW-al még nem, néztem a kasztokat, fajokat de nem tudom melyik nehéz és könnyű. Elsősorban az a fő szempont, hogy ne halljon be 1 ütésből, viszonylag gyorsan menjen az ölés, és a felszereléseinek ára sem az égig érjen. Inkább PvE beállítottságú érdekelne. Tauri-ról van szó, ha számít.
2013. jún. 3. 01:50
 1/4 hollófernyiges ***** válasza:
Hunter vagy sámán lehet jó választás. Sámán kicsit bonyolultabb, több felé lehet fejleszteni, de ez úgyis csak később jön elő eldöntendő kérdésként.
2013. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hunter nemrossz , peted tankol te meg ledps-eled , Raiden majd azért dps petkell persze . Shámán se rosz ötlet és nem is nehéz kezelni .


Esetleg még a rugó lenne jó , könnyen hal alapban , csak ha jól használod a trükkjeit patkány egy kari , nagyon jó túlélő . Stunol, blindel , eltünik , sőt shadow dance alatt többször is kibas*ott nagyot bök.

2013. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rouge, shaman, hunter a legnehezebb szerintem, bonyolult a kezelés, könnyen halnak, ha elrontod, stb.

Legegyszerűbb olyannal kezdeni, ami tud tankolni, így nem halsz meg lépten-nyomon. Monk, Druida. Druida azért is jó, mert tud lopakodni, sok questet meg tudsz csinálni harc nélkül.

2013. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pala, dudu, mage szerintem elég jó fejlődéshez.


Pala: Sok armor, heal,"bubi", stun, tank/dps/heal role

Dudu: heal (főlelg HoT típusú: amíg fentvan healel), formba sok armor, root, tank/dps/heal role

Mage: lassítás, fagyasztás, viszonylag kevés armor, dps role

2013. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!