Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben nem...

League of Legends-ben nem tudok választani Vay-n és Elise között, írjátok le, hogy ki melyiket szereti és miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon rossz kategória
2013. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel Vayne adc, Elise ap midder/jungler/topper , ezért nem igazán vágom mi alapján akarsz választani. Ha kezdő vagy, akkor egyiket sem ajánlom, Vayne late gamer, early game-ben kell mellé egy jó support, különben farmolni se engedik. Elise irányítása meg elég nehéz.
2013. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nehéz karakter, és nem is egy poszton vannak tényleg nem értem mi alapján kérsz segítséget.


Én nagyon szeretem Vayne-t vele volt majdnem pentám (sajnos az utolsót nem kaptam el időben) de ehhez borzasztóan ki kell farmolni, óvatosan kell játszani ne öljenek meg, mert nagyon papír, és a játék vége felé olyan aprítást tarthatsz, hogy élvezet nézni. Viszont szerintem az egyik legnehezebb adc, a stunja is komplikált, de itt van leírva magyarul:


"Képességei:


Night Hunter (Passzív): Vayne könyörtelenül vadássza le az ördögi gonoszokat. Bónusz mozgási sebességet kap a közelben lévő ellenségek után.


Tumble: Vayne manőverezik, hogy pontosan beállítsa a következő lövését. A kurzor irányába mozdul el, és a következő támadása bónusz sebzést okoz.


Silver Bolts: Vayne egy ritka fémből származó méreggel tölti meg a nyílvesszőjét, hogy megmérgezze a gonosz dolgokat. A harmadik ismételt támadása, vagy varázslat ugyanazon a célponton az ellenség maximum életének százalékával okoz valódi (true damage) sebzést.


Condemn: Vayne leveszi nehéz számszeríját a hátáról és ezzel lő célpontjára, sebezve és hátralökve őt. Ha az ellenség falnak ütközik, akkor bónusz sebzést okoz, és stunnolja őt.


Final Hour (Ultimate): Vayne felkészül egy mindent eldöntő küzdelemre, sebzése megnő, láthatatlanságot kap a Tumble képessége közben és passzívjából kapott mozgási sebessége megnégyszereződik."


Ha szereted a nehezebb karaktereket, és nem zavar, hogy eleinte nem ronthatsz neki az ellenfeleknek én tudom ajánlani, szerintem a legjobb adc (tudom mindenki szerint Ezreal és Draven az, nem izgat).


Elise-ről nem tudok túl sokat, bár tetszeni nekem is tetszik.

2013. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 UnleashedMusic válasza:
Vayne nagyon jó. Nekem ö volt az elsö 6300-as champem, és jol ment vele. szerintem early gameban is eros nem csak late-ban. Am láttam már vayne junglert, és elég jó gankjai voltak a stunjával. (vitte a játékot)
2013. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!