Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Ops 2 multin szerintetek...

Black Ops 2 multin szerintetek lesz nagyobb emberszám csökkenés ha kijön a Ghosts?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan, de telt szervereket akkor is lehet majd találni.
2013. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
a sok 9éves+ SMG-s silencerrel meg egyéb sz*rságokkal biztos, hogy ott maradnak amitől már a fas*om kivan nem értem van másik fegyver is a játékban ja és miért jó a silencer?
2013. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos sok szeró meg játékos lesz azért még BO2-ben.

Amúgy szerintem mindenki azzal a fegyóval játszik amivel akar...Én pl. mindig AK-47-el megyek MW2-ben meg BO 1-ben is mert azt már úgy megszoktam. Sokak szerint vanank "op" fegyverek,de azt a készítők cseszték el hogy olyan erőssé tették.

2013. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
silencer=hangtompító. Vagyis halkabb lesz a fegyver ha lősz vele. De csökken vele a pontosság(accuracy)
2013. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én általában mesterlövész fegyverrel megyek
2013. jún. 10. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
dettó énis a mesterlövész fegyverek a legjobbak számomra :)
2013. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz ezek a hulladék CoD -ok a 4 óta csak addig életképesek PC -n míg ki nem jön az új CoD max utána még fél évig talán játszható esz azt vége... Persze a tört az teljesen más...
2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!