Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik lábméret csökkenés...

Létezik lábméret csökkenés nagyobb fogyás után? 15-20 kiló?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok,hogy amikor 60 kg vagyok kb,akkor 39-40-es cipők simán jók.Ha elkerülöm a 65-öt,akkor már a 40-es is kissé problémás.Szerintem egyértelmű,hogy-főleg,ha van az embernek egy kis bokasüllyedése is- a nagyobb súly jobban szétnyomja a lábat. Azt gondolom,hogy nem annyira az odakerülő zsírpárna az oka. Akkor gondolom,a viselt gyűrűimen is észlelnék változást, de ilyen eddig még nem volt.
2012. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy nekem is ilyesmi van, boltozat süllyedés. Mert 40 es az összes cipőm, és most fogytam 17 kilót és az összes marha nagy...ilyen értelemben nem örülök hogy nem elég hogy egy ruhám se jó de még a cipők is leesnek rólam..

most lettem 66 kiló a 177 cm-hez végre.

Köszi a választ.

2012. ápr. 6. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia(sztok).

Én ilyenről még nem hallottam, de szívesen benne lennék, mert elég visszataszító a 41-es lábam.:S (12 éves lány vagyok)

2012. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a láb is fogy, így ahogy ruhából, cipőből is kisebb kell. Kivéve ha aránytalanul hosszú az ember lába.
2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmm... Én 14 kilót fogytam, de ugyanúgy 38-39-es a lábam, szóval nekem ilyesmi nem történt. De ettől még lehet, hogy másnak van ilyen.
2012. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a dagadt lábú embereknél van így akiknek husis a lábfeje.
2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem volt husis a lábfejem oda nem híztam tényleg sose. Inkább valószínű ez a boltozat dolog lehet mert amúgy elég széles volt a lábfejem úgyhogy lehet hogy amiatt is kellett nagyobb méret.

Nekem a magasságomhoz amúgy oké a 40es méret nem volt nekem bajom ezzel. Csak most mint írtam mindegyik hordhatatlan lett.

2012. ápr. 6. 22:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
102 kilósan 41es cipő kellett, most, 52kilósan 37est hordok :)
2012. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!