Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy XBOX ONE?

PS4 vagy XBOX ONE?

Figyelt kérdés

Te melyiket vennéd?

Én személyszerint nagyot csalódtam az xboxban.Nem tudom hogy akarják elérni így 100 000 000 eladott példányszámot amikor Európában nagyon kevesen fognak beruházni rá,köszönhetöen az állandó internetkapcsolatnak, és személyszerint a kinectet is fölöslegesnek tartom.Véleményem szerint a Microsoft öngyilkosságot követ el maga ellen,és ez hogy nem tunik fel nekik?



2013. jún. 8. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

MS mostanában nagyon béna. Windows 8 sem valami nagy szám, a Win8-as tabletek sem, az X1 is elég szar lett, szóval de, MS szép lassan öngyilkos lesz.

Egyébként jelen állás szerint egyértelműen PS4, ha E3-on lesz pár jó játék X1-re akkor talán 5-6 év múlva nagyon olcsón beszerzem.

2013. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
XBox
2013. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Itt mutatkozik meg, hogy a fanboyság milyen mértékű.

Mert ha az E3 után kiderülne, hogy az MS csak a bejelentést szarta el, a konzol viszont tök jó, tele játékokkal, akkor megértem, de ne mondja nekem senki, hogy a mostani infók alapján (0 játék, csak tv, drágább, mint a PS4, gyengébb, mint a PS4, folyton figyel, nincs használt játék, stb) inkább Xbox One-t venne. Ha igen, akkor az egy hatalmas Xbox fanboy.

2013. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Szó sincs ilyenről,hogy a folyamatosan figyelne akármit is, az Xbox One,a kinnect kikapcsolható sőt még a hangvezérlés is.

A fanboy kijelentés,pedig gyerekes dolog,mert mindenki azon a konzolon játszik ami számára megfelelő sőt,azt is veszi meg általában.

Nem tartanak az emberek fejéhez fegyvert,hogy ezt,vagy azt, kell megvenni mindenki szabadon választhat saját belátása szerint.

Még jó,hogy nem az van,hogy egy majom osztja az észt,és azt követi mindenki.

A szabadon választás joga mindenkit megillet,és ezt tiszteletben kéne tartani nem pedig gyerekes módon fánbójozni azt aki nem PS4-et vesz.

Nem kell ugyan azt játszani mint "Jehova" tanúi meg kell téríteni akár kit is.

"A különbségek tesznek minket egyedivé"

2013. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Aki a rengeteg hátrány ellenére is egy adott terméket választ egy másikkal szemben az fanboy.

Ezen nincs mit túlmagyarázni.

A jelenlegi generációnál nem volt számottevő különbség a két konzol között, de aki figyelembe vette a szolgáltatásokat, lehetőségeket támogatást és hasonlókat, annak egyértelműen a PS3 felé húzott jobban az agya.

A következő generációnál viszont már egyértelműen megmutatkozik a Microsoftnál dolgozok inkompetenciája: a totális rossz koncepciók erőltetése akkor is, ha az senkinek nem kell.

Lásd Win 8 féle Metro felület, lásd a folyamatosan netes ellenőrzés, lásd a használt játékok ellehetetlenítése, lásd a kötelező kinect, az hogy csak gagyi gyári MS alkatrészeket használhatsz, mert semmi mással nem kompatibilis, ezek mind mind nevetségesen elbénázott ötletek, amik egész egyszerűen nincsenek átgondolva.

Nekem Xbox 360 volt és meg voltam vele elégedve, de ha lesz új konzolom az egész biztosan PS4 lesz (vagy valamilyen Nintendo konzol).

Pontosan jól mondtad: mindenkinek a kezében van a választás lehetősége.

De aki miután megnézte a lehetőségeket és önszántából a szarabbat választja "mer' a Sony fos kis japán cég, mit akarnak ezek az amcsikkal szemben, hö??", az egész egyszerűen egy fanboy, nem mellesleg totál idióta.

2013. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Te is nagyon szűk látókörű ember vagy az a helyzet.


Ez pedig egy szélesebb látókörű ember véleménye.


"Az a konzol fog nyerni amelyik a jatekosok erdekeit fogja figyelembe venni..."


Hát ez közel sem fedi a valóságot. Fogalmazz inkább úgy, hogy a hc gamerek körében fog az nyerni..., igen, úgy tűnik ez a PS4 lesz. Viszont a potenciális vásárlóknak a hc gamerek csak egy kis százalékát teszik ki, az MS viszont a fél világot célozza meg ezzel a konzollal, mindenkit, aki szeret tévézni, multimédiázni, játszani és rá is szánja (van) a pénzt.

Hogy a világ más fórumjain is sírnak rínak az emberek, az sem számít, ők is a csalódott hc gamerek.


Egyébként mit gondoltok ti, mi alapján tervezte az ms az új konzolt, a sarki hentest kérdezte meg, milyen legyen? Jobb, ha mindenki elhiszi, felmérték a világ fizetőképes felének a multimédiás igényeit és ez alapján tervezték meg az új konzolt, ugyanis nyugaton az emberek a szabadidejük java részét a tv előtt töltik. Hülyék lennének ezek után hc gamer konzolt csinálni és eladni azt 70 millió játékosnak, ha el lehet adni többszázmilliót is multimédiás szórakoztató központként.

Én úgy gondolom, a PS4 lesz az utolsó játékkonzol, innen csak az ms fog továbbmenni.

2013. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

"Aki a rengeteg hátrány ellenére is egy adott terméket választ egy másikkal szemben az fanboy."

Szerintem szimplán csak hülye...


Én személy szerint ps4 et vennék de mivel drága lesz meg biztos lesz belőle jövőben slim változat...

Úgy hogy én maradok a ps3nál.

2013. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

#5


Oké, hogy mindenki azt választja, amit akar, de ki az a hülye, aki a mostani infók alapján az Xbox One-t választaná? Még ha el is tekintünk pár dologtól, akkor is sokkal több a con, mint a pro.

2013. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj,de attól hülye valaki mert mások az igényei?

A külföldi TV műsorok 100x különbek mint az nálunk nézhetőek(Barátok közt,Jóban rosszban,Éjjel nappal Budapest stb.. szarság + 70% reklámról ne is beszéljünk ezek miatt 4-5 éve nem TV-zek még a Digit TV is visszamondat).

Amúgy sem értem,mi a problémád azzal aki Xbox One-t akar venni?

Nekem tökéletesen megfelel,a TV-s felhozatallal és egyéb funkcióival együtt,a használt játék nem érdekel,mert mindig is eredeti játékaim voltak.

Nyugodtan hidd el,hogy az nem hátrány ha egy konzol többet tud,inkább a kevesebb miatt szoktak sírni.

2013. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én melyiket? Egyiket se. Jónekem a 360, ott van egy ps1-2, a pc melett szal kell a ráknak :D
2013. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!