Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy XBOX ONE?

PS4 vagy XBOX ONE?

Figyelt kérdés

Te melyiket vennéd?

Én személyszerint nagyot csalódtam az xboxban.Nem tudom hogy akarják elérni így 100 000 000 eladott példányszámot amikor Európában nagyon kevesen fognak beruházni rá,köszönhetöen az állandó internetkapcsolatnak, és személyszerint a kinectet is fölöslegesnek tartom.Véleményem szerint a Microsoft öngyilkosságot követ el maga ellen,és ez hogy nem tunik fel nekik?



2013. jún. 8. 11:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

16.07(utolsó elötti válaszoló)

Egy európai vásárló miért fizetne többet olyan funkciókért amit ki sem használ, de az is meglehet hogy a microsoft tv-s funkciói egyáltalán nem lesznek elérhetök Európában.

Minek nekem a kinect amikor soha nem akartam táncolni a tv-elött és ezzel gondolom nem vagyok egyedul, minek nekem a hangvezérlés amikor képes vagyok megnyomni egy gombot.Xbox 360-om van,és 100%ig kielégíti az igényeimet,teljesen más alapelven volt megtervezve mint ez a VHS lejátszó és soha nem látott sikereket ért el, ezekután mit tesznek? elindulnak egy teljesen más irányba,BOTRÁNYOS!

2013. jún. 8. 20:20
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem írtam is,hogy a kinnect,és a hangvezérlés opcionális,vagyis mindkettő kikapcsolható.

Amúgy,a Live sem volt elérhető kezdetben,mert UK-ra regeltem én is,először(2007-ben) de utána(2010)-re lett már Magyarországon is Live.

A TV szolgáltatások sem lesznek kezdetben elérhetőek nagy valószínűséggel,de később biztosra veszem,hogy ez változni fog,hiszen 300ezer szerver fogja támogatni az Xbox One-t ezt azért ne feledjük.

2013. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

" Azt hiszem írtam is,hogy a kinnect,és a hangvezérlés opcionális,vagyis mindkettő kikapcsolható. "

Nem úgy van hogy kinnect nélkül nem megy a box?

2013. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Úgy van hogy kinnect nélkül nem tudod megvenni,mert hozzá adják,de kikapcsolható a hangvezérléssel együtt.

2013. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=a8iRjQL_0MQ

0:35 akko ezek kamuznak vagymi?

2013. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem csak az 5hó 23.-án volt azóta megjelent vagy 20 új hír, a konzollal kapcsolatban,amit ráadásul szintén az MS tett közzé.
2013. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
adj linket
2013. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 xKakashix ***** válasza:

Hát most köcsög leszek de PC egyértelműen!! :P

amugy 360-om van és a One elég ratyi lett ezzel az internet kapoccsal... ha már választani kéne akk PS3 és kicsit elszomorít :(

2013. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Krisipoke ***** válasza:
82%

Komolyan hihetetlen, milyen emberek vannak itt.


Persze, mindenki azt vesz, amit akar, és senkinek nem fáj, hogy a másik mit vesz, de az akkor is tagadhatatlan, hogy az Xbox One szinte abszolút minden nézőpontból rosszabb, mint a PS4, legalábbis úgy tűnik egyelőre.


Érdekes, hogy akik inkább a PS4 mellett vannak, mind meg tudják magyarázni, hogy miért azt vennék X One helyett, viszont a One-pártiak vagy nem tudnak semmi indokot mondani, vagy csak azt próbálják magyarázni, hogy a mások által felvetett negatív tulajdonságok miért "nem is annyira" negatívak, de azt továbbra sem említik, hogy miért gondolják jobbnak a választott konzolt a PS4-nél.


Mindenesetre én maradok a Wii U-nál, köszönöm szépen. Most kedden úgyis lesz rá egy csomó bejelentés.

2013. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
9%

#.18.olvasd végig le van írva hogy kikapcsolható funkcióról van szó.


[link]

2013. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!