Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Diablo II-ben nagynehezen...

A Diablo II-ben nagynehezen sikerült megoldanunk, hogy többjátékos módban játsszunk, de mikor kilépünk a játékból és újra visszalépünk új lesz a térkép és elvész a felfedezett terület a minitérképen. Miért nem menti el? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
És még van egy olyan dolog is, hogy a barátom nem lát a minitérképen, ha egy csapatban vagyunk (én látom őt). A csapatot sem menti el. Ez miért van? Hamachi-t használunk és vagyok a szervertulajdonos.

2013. jún. 9. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
*én vagyok a szervertulajdonos.
2013. jún. 9. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán mert a Diablo 2-ben a legtöbb map véletlen generált. Ha egyvalaki bent marad a játékban és oda lépsz vissza, akkor a térkép ugyanaz és a felfedés is megvan arra amit már bejártál. HA viszont új játékot indítasz (azaz kiléptek és beléptek és más játékot kreáltok), akkor atérkép új és felderítetlen, a szörnyek is újrateremtődtek. Ez a lényeg. Ha hosszú ideig él egy játék és mindenki kilép, akkor 1-2 percig még elérhető ha valaki újra ugyanoda becsatlakozik (azonos game nam eés jelszó). Ha nincs senki a játékban, akkor pár perc után megszűnik és ha azonos néven is kreálkod, akkor se ugyanaz lesz (mellesleg ha még létezik egy adott néven játék, akkor ugyanazon néven új nem hozható létre).


A csapattagok léáthatóságát valamelyik beállításnál lehet bekapcsolni, de pontosan nem emlékszek mi volt a szövege. Vagy Video, vagy Gameplay menüben lehet az egyik pont (amelyik van).

2013. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet esetleg ezt valahogyan megoldani, hogy elmentse? Mert így elég idegesítő, hogy ugyan a karakterünk ugyanúgy marad, de mindig újra és újra fel kell fedezni a térképet.
2013. jún. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!