Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék vásárolni egy Rubik...

Szeretnék vásárolni egy Rubik kockát, honnan vásároljam?

Figyelt kérdés
Annyit kellene tudni, hogy nem egy alap kéne, hanem egy "gyorskocka". Régen 19s-es átlagom volt és most újra elővettem. Még mindig megy 20-25s között, viszont a régi kockáim, kettő ugyan olyan: [link] már kicsit kikoptak és akadnak e miatt. Örülnék neki, ha fehér lenne, de nem halok bele, ha nem az, ez a kettő sem az. POP-olás szempontjából az imént linkelt kocka kiváló volt, mivel szétszedni is alig tudtam. A régebbi DIY kockáim már annál inkább popolnak, de azt hiszem, hogy az A típusúak kevésbé, mint a C. Jó lenne, ha a leendő kocka ilyen szempontból legalább az előbbi kettőhöz képest egy arany középutat minimum megtalálna. Sajnos a régi kapcsolataim már nem élnek, ezért kérek segítséget itt. 3x3x3-as kockáról lenne szó.

2013. jún. 12. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Innen tudsz rendelni, olcsó, és ingyenes a szállítás is.

Dayan GuHong, ZhanChi, vagy PanShi kockákat ajánlok. Így balról jobbra vannak az időrendbeli verziók. Ezek a kockák már nem nagyon POP-olnak, viszont jobban, vagy legalább annyira jól forognak, mint bármelyik DIY.

2013. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
útközben rátaláltam én is ezekre, gohung vs zanchi vagy mi, ott a gohung nyert az utolsóról mit lehet tudni?
2013. jún. 19. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!