Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft mindig kilép >...

Minecraft mindig kilép > készít az asztalra egy hs_err_pid szöveges dokumentumot, nagyon idegesít már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
vagy a javával, vayg a kliensel van a gond (tudom, hu-minecraft egy nagy rakás...) mit tegyek?
2013. jún. 12. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Frissítsd a java-t, vagy a videokártya drivert, kapcsold ki vagy lépj ki az asztalon található programokból (kapcsold ki a vírusirtót, vagy a deamon tools-t, vagy a torrentet, rakj rá egy másik minecraftot, bővítsd a virtuális memóriát, telepítsd fel a microsoft visual 2013-at. Ezek vagy megoldják a problémát vagy nem olyan gyakran fog kilépni. Igaz, nekem is már ezer év ez a problémám, de

nem érdeklik, pedig kiírtam én is. UI: kapcsold ki az opengl-t. Ha valamelyik válasz jó, passzold a zöld pacsit!

;)

2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!