Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben mikor nem arra...

A Skyrimben mikor nem arra törekedtek, hogy futtok egész végig mig a QUEST-nek nincs vége akk hogyan szoktátok élvezni a játékot? (Cheat baromságok kivételével)

Figyelt kérdés
Pl. kocsmába isztok,beszélgettek vagy followerrel elmentek kalandozni,tájat nézni stb...szval mission kivüli szórakozás

2013. jún. 13. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál az nagyjából jó is,én potion-öket kotyvasztok,fejlesztem a képességeimet,radiant (megújuló) quest-eket csinálok,halat fogok mert egyes példányok kellenek a potion-ökhöz + adalékokat gyűjtök.

Pl.én nem szoktam futni,gyönyörködöm a tájban egy-egy magaslatról,megnézem a naplementét,vagy a nap felkeltét.

Szóval csak a képzeleted szab határt,hogyan mélyülj el a játékban.

Már 600 óránál is, többet beletoltam de még mindig beszippant a játék,és a DLC-ket ki sem pörgettem.

Érdemes többször elkezdeni,és mindkét mellékszálat ki bogozni Stormclock,és az Imperial,ha egyikhez,vagy a másikhoz csatlakozol,más-más küldetések vannak.

Több fajta karakter gyúrás, mindegyikük más egyedi képességekkel rendelkezik.

És még sorolhatnám....

2013. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!