Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz a twilight vége?...

Mi lesz a twilight vége? Mármint az egész könyvsorozatnak?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam h bella majd gyereket fog várni de az túl gyorsan fog nőni és majd belehal és még azt is h edwardból ki fog szeretni. Nem olvastam a könyveket ezért szeretném tudni.
2010. jún. 1. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
edward meghal
2010. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
és bella meg megy utána :)
2010. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves válaszoló! azt hiszem a kérdező normális kérdést tett fel, úgyhogy nem értem miért vagy ilyen...


kérdező: szerintem érdemesebb lenne neked is elolvasnod, mint oly sok más emberke (mint én) tettem... de ha érdekel, ha nagyon érdekel (márpedig valamiért kiírtad a kérdésed) akkor itt van:



jól tudod Bella gyereket fog szülni (inkább a gyerek szüli ki magát) de nem fog kiszeretni Edwardból!:.. annyi lesz, hogy a Volturi (remélem tudod kik azok... tod úgymond "rendőrök") elmennek a gyerekért... Alice ezt látja és szerveznek egy vámpír "hadseregek" (Alice és Jasper elmennek, de szereznek 1-2 vámpírt még)nah mindegy... a végén a Volturi elmegy ... mert kiderül,ha ygerek nem is veszélyes, mert képes a fejlődésre, tanulásra... :S :D (Bellának a képessége, h pajzsot tud teremteni, szétárasztani, ami a gondolatolvasás meg ami az agyban történik erő ellen jó) és a leges legvégén Bella fel tudja oldani a pajzsot és Edward olsassa a gondolatát: szeretlek..



vagy valami iylesmi volt... már nem tom de e lényeg az ez... :D de sztem olvasd el! ;)a negyedik rész igazán izgi! jah megRenesmee vagy ki meg Jacom összejönnek... jacob belevésődöt... :D

2010. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER:

Nem hal meg senki a jók közül. Bella és Edward összeházasodnak, születik egy gyerekük, egy kislány, Renesmee. Bella majdnem belehal a szülésbe, de szülés közben Edward átváltoztatja őt vámpírrá. Ezuátán még lesznek jó kis bonyadalmak meg problémák, de Happy End lesz a vége.

SPOILER VÉGE


:)

2010. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
És az alakváltók is velük harcolnak, mivel Jacob bevésődik Belláék kislányába. De érdemesebb ám tényleg elolvasni.:)
2010. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és igérem, amint hozzájutok a könyvhöz elolvasom. :D
2010. jún. 2. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, hogy belerondítok a kérdésedbe, de én sem olvastam még, de nagyon elkezdett érdekelni... :) Hogy érti, hogy belevésődik?
2010. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én sem tudom biztosan de szerintem valami olyasmi lehet hogy beleolvad vagy ilyesmi.:D
2010. jún. 7. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
A bevésődés azt jelenti itt a könyvben, hogy megtalálja élete párját. Egy extra erős kötődést akar kifejezni.
2010. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja! köszönöm szépen:D
2010. jún. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!