Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kerülök össze sokszor...

Miért kerülök össze sokszor "erősebb" játékosokkal a Honfoglaló nevű kvízjátékban? Részletek alább.

Figyelt kérdés

Saját adataim:


5500 JEP

5800 VEP

5400 EJÁ


Sokszor kapok 6-7000 VEP-es ellenfeleket, akiknek a JEP-ük szintén magas hozzám képest. Mi lehet ennek az oka? A szerver csak azokat teszi egy szobába, akik pont egymás után nyomták meg a belépés gombot? Esetleg válogat a várakozó játékosok közül olyat, aki a leginkább megállja a helyét a 2 másik játékos mellett?


Elég furcsának tartom... 15 évesen azért nem hiszem, hogy akkora lenne a lexikális tudásom, mint azoknak, akik nálam erősebbek :) Bár, hogy őszinte legyek, (nem szeretnék dicsekedni) sokszor verem a "nagyobbakat" :D


Várom a válaszokat, köszi szépen :)


2009. okt. 10. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Honfoglalóban rengeteg a renick, vagyis az olyan játékos, akik több nickkel /renick/ játszanak. Ezt onnan tudod meg, hogy alul megnézed a kártyáját játék közben és ha azt látod, hogy pld.2009.szptember l-jén regisztrált és már van mondjuk 6300 JEP-je /persze azt is látod itt, hogy kevés játékot játszott/ biztos lehetsz benne, hogy renick és feltehetően több néven is játszik és több ezer játékon van túl. Van, aki géppel játszik. Ha valaki túl rövid idő alatt nyomja a választ /pld. 1 mpercen belül, vagy akár 1,5 másodperc alatt/, biztos, hogy nem fejből, hanem géppel játszik. Innen pontos válaszok jönnek és sosem tudod legyőzni. Az a baj, ha belépsz és látod, hogy egy, vagy két renick az ellenfeled, már nem tudsz vissza /ki/lépni pontvesztés nélkül. Igen, a szerver nem válogat, a jelentkezés sorrendjében veszi be a játékosokat. Ha akarsz, játszhatsz barátokkal is, ott nem megy a gyilkolászás és ugyanúgy szerezhetsz pontokat is.
2009. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi az hogy géppel játszik?? Meg hogy renick? Ezek hülyeségek szerintem
2009. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hú, köszi a segítséget :)


Sokat lapozgatom a füleket... De eddig még nem nagyon tűnt fel.


1600 játékon vagyok túl pedig :))


Csak mellékesen... Múltkor különszobában játszottam egy olyan gyerkőccel, aki 1.20-ak, 1.70-ek alatt válaszolta meg a kérdéseket :) illetve a gép :)


Normális esetben szerintem 1 másodperc alatt lehet elolvasni a kérdést, és 1 másodperc alatt lehet rá válaszolni :)

2009. okt. 10. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
16.46-os! Te vagy kiskorú vagy, vagy nagyon naív! Csak annyit: próbáld meg értelmezni a kérdést és megnyomni is egy!!! másodpercen belül a billenyűt! Márpedig ez a kezeddel képtelenség. Vannak erre kidolgozott gépi lehetőségek. A számitógépben profik ezt játszva megcsinálják a géppel. Volt olyan, aki ezt be is vallotta. Íme a bizonyíték.
2009. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak olyan profik, mint te hogy egy kommentből megállapítottad hogy kiskorú vagyok:) És igen tényleg az vagyok, de valahogy nem tudom felfogni hogy aki olnya progi számítógép zseni, akkor az minek ül a honfoglalón!
2009. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Üzenet a 16.46-osnak! Ezek szerint te vagy nem hallottál a renik kifejezésről, vagy úgy teszel, minta/!!!/ nem hallottál volna. A renick azt jelenti= ujraregisztrált. Ezt nem tiltja szabály a Honfoglalóban. Bárki, bármennyi néven szivathatja a többieket.
2009. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17.04-es! Hát azért, mert itt élvezi ki magát. És élvezi, hogy valakiket hülyének néz...
2009. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

17:44

De az mért jó, hogy újra regisztrál?? nemvágom!

2009. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát azért, Kicsi Babám, mert így okosabbnak látszik. Naná! Van 6500 JEP-je és csak 120 jétéka. Aki annyira együgyű, azt hihetné, hogy magával Einsteinnel játszik! Vagyis: szuperzseninek akarja magát láttatni. Ilyen egyszerű!
2009. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ti hülyék vagytok! Én rendszeresen nyomok 1,6-7 körüli évszámokat, de 1,22 alatt is megvolt már!! Egyjegyűre meg 0,75 alatt a rekordom!!

Minden második ember 1,5 körül írja a tippeket (legalábbis erősebb ellenfeleim).


Még hogy géppel Úr Isten...


*Vala Ki*

2010. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!