Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kerülök össze sokszor...

Miért kerülök össze sokszor "erősebb" játékosokkal a Honfoglaló nevű kvízjátékban? Részletek alább.

Figyelt kérdés

Saját adataim:


5500 JEP

5800 VEP

5400 EJÁ


Sokszor kapok 6-7000 VEP-es ellenfeleket, akiknek a JEP-ük szintén magas hozzám képest. Mi lehet ennek az oka? A szerver csak azokat teszi egy szobába, akik pont egymás után nyomták meg a belépés gombot? Esetleg válogat a várakozó játékosok közül olyat, aki a leginkább megállja a helyét a 2 másik játékos mellett?


Elég furcsának tartom... 15 évesen azért nem hiszem, hogy akkora lenne a lexikális tudásom, mint azoknak, akik nálam erősebbek :) Bár, hogy őszinte legyek, (nem szeretnék dicsekedni) sokszor verem a "nagyobbakat" :D


Várom a válaszokat, köszi szépen :)


2009. okt. 10. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ezt úgy utálom, komolyan! engem is folyton g*ci renickeznek, mert 40 játék után megvolt a 6000 JEP. Közben mrg egy hónapban kb egyszer játszom, engem aztán rohadtul nem érdekel annyira, hogy mindjuk 5x regeljek honfoglalóra. Nem lehet az ember simán okos, tájékozott? Most ezt nem pont magamra értem, hanem bárkire.
2010. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kedves előttem levő!

Manapság ez megy, mindenki csaló meg renick aki tud valamit és beírja azt kerekre.


*Vala Ki*

2010. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem tudtam, mire írják néha, hogy renick, azt sem tudom, nekem szólt-e v. a másik játékosnak. Elolvastam a levelezéseteket, de én sem értem teljesen. Nekem 67 játékkal 6076 JEP-em, 5482 az EJÁ, 7105 a VEP és 5650 a JNY. Vettem tallért, szoktam használni segítségként. Ettől én a "nem kedveltek" kategóriájába tartozom? Ez a barátnőm nick-je, ezzel játszom pár napja inkább, mert az én nick-em a keresztnevem és a születési dátumom, ami utal arra,h lány vagyok és hogy mennyi idős. Emiatt, úgy érzem, sokkal többször támadnak azzal. Ez renick-nek számít?

2011. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!