Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen online RPG- t (MMORPG)...

Nagi82 kérdése:

Milyen online RPG- t (MMORPG) ajánlanátok, ami free-to-play vagyis ingyenes és magasabb szintek elérésekor is el lehet vele boldogulni különféle turbó cuccok megvétele nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen japán, ha lehet anime stílusú,

letölthető játékkal játszani, fejlesztgetni a karakteremet. Ha nem tudtok ilyet mondani, rátérhetünk a browser game- ekre is. Szívesen várok minden választ, előre is köszi!



#ingyen #letöltés #MMORPG #browser játék
2013. jún. 15. 21:45
 1/7 -Igazmondó- ***** válasza:

TERA! Kicsit megkéri a gépet, de még ilyennel is lehetsz

[link]

Imádom ezt a játékot, csak nincs időm játszani.

2013. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tera-t semmien körülmények között nem ajánlanám ...

Mikor fizetős volt játszottam vele , kb novemberig és az endgame valami katasztrófa . 5ös Dungeonok (ra ha nem buggos és behív) nincs geared kickelnek .. Raid , az az egy ami van iszonyat béna ... , a PvP nagyon unbalanced , akkorákat lehet critelni hogy 2 embert 1hitelsz .. Melee casterhez közelmegy felse tud állni , stunlock alatt tartja ..


Amúgy igen aranyosak az Elinek , Sexy-k a Castanic-ok , egész jó a harcrendszer , de mivel az end game szar nem csoda hogy bukott a játék .



Blade and Soul jön hamarosan európába , grafikailag hasonló mint a Tera , de sokkal több jót hallottam róla .

2013. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aion : Koreai, Nagyon szép a grafika,ingyenes,látványos


Rift: Jó a grafika,ingyenes,Játékélményre egyik legjobb.

2013. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Cabal , Olyan végtelen játék feeling mégis rakás dungaon van .
2013. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy ne kelljen már fizetni mindenféle Exp. Boost- ért, tudjak szintet lépni tudom nem könnyű magasabb Level- en, de olvastam olyanról, hogy szinte lehetetlen ugrani egy szintet ha nem költessz rá! Nincs valami normális játék, ami ha nem is húú de jó grafikával bír de

nem kell görcsölni rajta?! Cabal- t kihagynám kipróbáltam, de egy nagy nulla...

2013. jún. 19. 09:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs az utolsó mondatért, ha netán valakinek tetszik!
2013. jún. 19. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én régen játszottam vele , az az igazság hogy az első 100szint tényleg 0 , de utánna mikor nincs sok küüldetés , hanem dungeon farmből kell szintet lépned sokkal jobb lesz az egész . A metin2nél meg a gaoá--nál mindenképpen jobb játék.
2013. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!