Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heroes 4 1. hadjárat nemtom...

Renji7575 kérdése:

Heroes 4 1. hadjárat nemtom hányadik rész. Sir Worton leleplezése Probléma lent valaki segítene?

Figyelt kérdés

Lysander és társai immáron kimentették Sir Worton apját Sir Kentaine-t egy vár börtönéböl. Az utécél Palaedra hogy Sir worton szüleivel bizonyíthassuk hogy Worton nem egy király sarja hanem egy pallóshordozó fia. Palaedrában Szépen lassacskán sikerült magunk mellé állítani néhány várost, a maradékot pedig felszabadítottuk Worton serege alol.

Ámde itt a gebasz. Amikor az utolsó várat el akartam foglalni 3Lovag távozott a várbol és mind ezidáig nem sikerült őket megtalálni. Van valakinek ötlete hogy merrre bulykálhatnak?:S

(Legutolsó kiírás hogy Lysander egyedül akarű Sir worton nyomába eredni)

Már a világtérképet is néztem hátha megtalálom a seregeket de csak a semleges és a saját seregeinket találtam meg. valaki segítsen pls



#sírás #Heroes #Milton #Lysander #Palaedra #Worton #Adamus #Phroeto #Desette #Kentaine
2013. jún. 16. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, de rég játszottam már :D De úgy rémlik, amikor elfoglaltad az utolsó várat, akkor Worton tényleg megszökött, és valahol egy kapu mögött találod majd meg, amin csak Lysander tud átmenni, bármiféle sereg nélkül.
2013. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy Quest Gate-et kell keresned ezeken a koordinátákon: (69,134), ami délkelet.


A QG csak és kizárólag Lysandert fogja átengedni - se sereg, se semmi. Szóval pakold teli a fickót tárgyakkal. Bent lecsapod Wortont, és vége a hadjáratnak (ha ott vagy ahol gondolom).

2013. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségeket:DD

Ritka mikor elakadok de ez egy olyan eset volt :S xd

Téll kösz mindent:)

2013. jún. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!