Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a Metin2Mester Nextről? Bővebben lennt! /MMORPG/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelűl 2 és fél éve metinezek van egy Lv 174-es karakterem Ninja. Nemtudom hogyan szokhatnék le a metinről, hisz tudom, hogy ez a játék arra lett kitalálva, hogy függőséget okozzon. Volt olyan, hogy 1,2 hónapra siekrült felfüggesztenem a játékot és aztán újra vissza estem.

Megtörtént már az is, hogy töröltem a játékot, de egyszerűen nembírom megállni, hogy netöltsem vissza le és ne játszak újra. Elfog az a tudat, hogy miért hagyjam abba? Hisz van egy jó kis karakterem Top1-es cuccaim vannak ott és pont most hagynám abba? Van amikor nem is játszani megyek fel, hanem csak álljak ott egyhelyben.

Szóval nagyon nagy metinfüggő lettem :/ Haverom is próbál nagyon erősen lebeszélni rólla, de egyszerűen ez nem megy. :( Segítsetek, hogy hogyan tudnék leszokni rolla úgy, hogy ne mennyek rá vissza többet. Nem megoldás, hogy bannoltassam magam, hogy egyszer már banboltak örökre,de írtam állandóan a teamnek és vissza engedtek. Szóval tényleg nemtudom hogyan hagyjam abba. Több mint 200.000 percet játszottam csak a nagykarival. Nembeszélve a többi kisebb karaktert is. Hogyan szabaduljak meg ettől az ördögi körforgástól? Ez a játék nagyon nagy függőséget okoz, emiatt hanyagoltam a tanulást stb... 20 éves fiú vagyok! Nincs barátnőm, nemjárok bulizni,mert nem az én világom az. Segítsetek ! Ez a függőség sztem már gáz!



#függőséget okozó játék #metin függő
2013. jún. 18. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

20 evesen metinezni... huha

torold ki az osszes karid

2013. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ha ezt megcsinálnám, akkor szerintem dilit kapnék begolyoznék :/
2013. jún. 18. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:

2 hetig vered a fejed a falba, majd utanna mesz sorozni a haverokkal

csak jobb mind piszkalni az orrod a gep elott nem?

2013. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt, nem cigizek....
2013. jún. 18. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:

na akkor epp ideje

nem kell alkoholistanak lenni ahhoz hogy megigyal 1-2 sort valakikkel, a cigit en se ajanlom

ha szem elott van a geped akkor csak a metinre fogsz gondolni, tehat ki kel mozdulnod tobbet otthonrol

2013. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fúj, hogy lehet rászokni egyátalán?
2013. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Aki már évek óta játszik, annak mindennapossá válik megszokás lesz az hidd el. Ez olyan mint a cigarettázás.
2013. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy le akarsz szokni, de mivel mindig úgyis visszamész, vagy abba sem hagyod, így valójában nem is akarsz leszokni.


Ha csak egyhelyben álldogálsz, akkor az azt jelenti, hogy meguntad, nem? Szerintem ha találnál valami más elfoglaltságot - és ezalatt akár egy másik MMORPG-t is értek, szóval bármit -, akkor gond nélkül abbahagynád a Metint.

2013. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
add nekem a ninjád xD hidd el gyorsan leszoksz:D
2013. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mennyit adnál érte? :P
2013. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!