Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan PC játékot...

Tudtok olyan PC játékot ajánlani, ami nagyon jó és hosszú időre le tud kötni?

Figyelt kérdés

Amiket már próbáltam és tetszettek:

BBC2; BF3; Crysis 1, Warhead, 2; Far Cry 3; GTA4; COD-ok.; NFS Hot Porsuit 2, Underground 1-2, Most Wanted, Carbon, Shift; Minecraft; Serious Sam 3; Dead Space; Slender the Arrival; Shrek 2; INSANE; ETS; GTS; Scania Truck Driving Simulator, Truck and Trailers; ETS2; GTA San Andreas; GTA Vice City; MTA San Andreas; rFactor; Live for Speed; TrackMania Nations, 2;

Assasin Creedeket vagy miket ne ajánljatok pls, azok nem tetszenek...horrorral sincs msot kedvem játszani és a Fifákkal sem.


A felsoroltakon kívül ajánlana nekem valaki egy jó játékot (ami megy DX 10.1-es VGA-val)?


2013. jún. 20. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Outlast , amnesia the dark desvent (custom story).

ezek mind horrorok. a többi:

GTA 4 , minecraft sp , maffia 2 , the sims 3 , portal 2 , postal 2, bioshock infiliti. remélem tetszenek :)

2013. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úúú a Bioshockot jó, hogy eszembe juttattad. :D

Az jó lesz, láttam már róla vidit. :D

2013. jún. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!