Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kezdtem el lolozni egy...

Most kezdtem el lolozni egy napja, de nem igazán tudom mit kell csinálni, miket érdemes megvenni . Milyen karaktert válasszak. Stb. Ötletek, hogy teljesen kezdőknek mik kellenek? :D

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
én garent ajánlom, egyszerű kezelni és elég erős is, jómagam is garent használom:D
2013. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nekem először a tesom adc-ket ajánlott pl ashe, sivir me őket könnyű használni csak damage-t és attack speedet veszel neki, de majd elkellene döntened h ability power, ad carry, support, jungler, tank vagy off tank akarsz lenni és aszerint választani egy karit bocsi ha nagyon kockásan irtam le és nem érted xD
2013. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy amíg nem játszol egy ideje ne nagyon veszegessél karaktereket mert nem biztos, hogy menni fog velük a játék. Szerintem próbálgasd ki az ingyeneseket, amennyit csak tudsz, később ha már belejöttél a játékba akkor emlékezni fogsz, hogy melyikben van fantázia vagy mivel ment jól.
2013. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alacsony szinteken ad meele karakterek a menők, pl: yi, trynda, xin velük lehet aratni.
2013. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom keres valaki aki tapasztalt.Nekem is a haverom tanított meg játszani.Én amúgy Nasussal meg Twitchel tanultam meg játszani :D .Később Katarinával meg Aniviával.
2013. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RayRyze válasza:
Én Ezrealt Ajánlom mert szerintem ő a legjobb karakter habár lehet hogy nem olyan könnyű vele játszani de nekem annyira tetszik hogy megvettem rá Pulsefire Ezrealt Frosted Ezreal Explorer Ezrealt de hogyha most kezdted akkor master yi tryndamere vagy darius hogyha sok pénzed van mert vele e,q,w,r és mindenki meghal sőt még ha az ultijával ölöd meg akkor újra tudod használni vagy például katarina is künnyű mert az ultija ha senki nem szakítja meg akkor nagyon OP habár azt is szokták mondani hogy teemo is noob champions de szerintem nem csak talán egy kicsit könnyű vele játszani de mondjuk sion se egy szar mert az ultija nagyon OP
2014. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
82%
Én a kis balázs és ülök a fa tetején, nézem a csillagot s abban ragyogok én a kis balázs.
2014. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!