Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet meg csinálni hogy...

BiGBLoCK kérdése:

Hogy lehet meg csinálni hogy a Mount And Blade Warband 8sznintnél ne ájon meg?

Figyelt kérdés
Amikor rá megyek az aktiválásra akármijen kodot szedek le a netröl egyikse jo azt irja ki midnál aktiválás sikertelen.

#mount #Blade #akitivácio
2013. jún. 22. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
te komolyan azt hiszed hogy az ilyen letoltos kodok mukodnek 1 eredeti jateknal?
2013. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segiteni akkor kussoj!
2013. jún. 22. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Te pedig írni nem tudsz.na hoppá



Amúgy meg vedd meg...

2013. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nincs ahogy segitsek hulyegyerek, mert az ilyen letoltos kodok nem mukodnek 1 jateknal sem, es mas trukk sincs

na vedd meg szepen...

2013. jún. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tavaly valahogy megcsináltam valahogy elfogadta. Akkor most is meglehet csinálni valahogy.
2013. jún. 23. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudnék segíteni,1hete csináltam azthiszem azóta már én vagyok Uxkhal várának és Yalibe falujának az ura(17. szint),DE látva hogy milyen udvariasan közölted azt hogy ha nem tud segíteni inkább neszóljon bele nem fogok segíteni ilyen ki gonosz vagyok:P,DE azért azt kézségesen elmondom hogy VAN megoldás nem is bonyolult.Amugy is utálom az ilyen embereket mert ha valaki nem akarja megvennni nem teheti meg(pl én) az vagy értsen hozzá annyira hogy megcsinálja vagy VEGYE MEG vagy NE AKARJON JÁTSZANI!Az AC2 kifogott rajtam nem tudtam megcsinálni(aki próbálta tudja milyen)azóta is ott ékekesdik a polcomon mert kelett az a játék megvettemés kész hozzáteszem a Mount and Blade nem kerül annyiba.Már bocs hogy ennyit irtam de hihetetlenül felhúznak az ilyen emberek aki hülye hozzá de simán beszól a másiknak,oké hogy hülyeséget mondott mert meg lehet csinálni(nem letöltős kóddal persze abba nem megyek bele mennyire vágja a témát aki azzal próbálkozik egy ilyen játéknál...)Amugy Donnie Darko-ból a dagi koreai kiscsaj jutott eszembe rólad az is egy szót tudott azt se rendesen(kuccsolj)XD
2013. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ádám0412 válasza:
szedj le crack-et és crack-eld meg a játékot (már ha megtudod) ha nem van a crack mappa és annak a tartalmát be kell rakni a játék főkönyvtárába
2013. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kellet crack megcsináltam egyszerűben és megy.És crack se kell hozzá:
2013. júl. 29. 16:58
 9/9 anonim válasza:
És hogyan csináltad meg ha megkérdezhetném?
2013. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!