Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Minecraft...

Miért nem indul el a Minecraft? Mi az, ami miatt már hibaüzenetet sem ad ki, illetve a másik gépemen sem indul?

Figyelt kérdés

Van egy elég gyenge laptopom, egy HP Compaq nc6120.

Operációs rendszer: Windows XP

Processzor: Intel(R) Pentium(R) M, 1.86GHz

Ram: 1,49 GB

Videokártya: Mobile Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family, 128 MB

Szabad virtuális memória: 1,96 GB


Letöltöttem rá a HU-Minecraft klienst. Régen, ha el akartam indítani, ezt írta ki:

Bad video card drivers! Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode. This can usually be fixed by updating the video card drivers.

És még hosszan folytatta a hibaüzenetet. Próbáltam azzal helyrehozni, hogy lejjebb vettem a hardvergyosítást, de az nem segített. A driverekkel nem igazán csináltam semmit (amit több helyen is írtak ilyen hibánál), lehet, hogy ez volt a baj.

Azután kipróbáltam a másik gépemen (ami egy számítógép), csak néhány másodpercre, és ott futott. De mielőtt vagy miután elindítottam, a rendszerigényt vagy mit átálítottam 512 MB-ról 4086 MB-ra. Ezután kiléptem azon a gépen, de mikor a laptopomon próbáltam elindítani, már nem írt ki semmit. Nem csinált semmit. És, mint később kiderült, már a számítógépemen sem indul, ugyanúgy nem ír ki semmit. A klienst letöröltem, és újra letöltöttem, de ez nem segített.

Mi lehet a probléma? Egyáltalán lehetséges, hogy a laptopomon elinduljon valaha a Minecraft?

(Ha kellenek még információk a gépekről, szóljatok. És kérlek, egyszerűen írjátok a válaszaitokat, mert nem igazán (nagyon nem) értek a számítógépekhez.)



2013. jún. 22. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy ha futtatni próbálom a programot, ezt írja ki:

"Java Virtual Machine Launcher:

Error: Unable to acces jarfile C:\Documents and Settings\...\Dokumentumok\Downloads\minecraft.exe"

2013. jún. 22. 22:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam azt, hogy nem ír k i semmit, de most ugyanúgy "Bad video card drivers!" hibát ír ki. Mit kell tenni?
2013. jún. 23. 12:33
 3/6 Gokusssj5 válasza:
nem elég friss a video kártya Drivere..
2013. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amiatt van amit az előttem szóló mondott. Nekem van egy HP Compaq nc6000-em ez kicsit gyengébb ennél de hónapokig ezen toltam a minecraftot.
2013. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem lehet hogy véletlenül az alaplapi videókártyát (ha van neki) használod?
2013. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LordAsissin válasza:
hogy oldódott meg az hogy nem ír ki semmit? kérlek segíts nekem is ez van elindítom az 1.6.2-t de nem ír ki semmit, próbáltam csomó verziót, az 1.5.2 elindul még minecraft sp-vel
2013. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!