Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepitettem a Sims 3-at...

Marketgarden94 kérdése:

Feltelepitettem a Sims 3-at majd az Álomállások c. kiegészitőt. Mind kettőt crackeltem de az Álomállások mégsem indul. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az egyiket elindítod (alap játék, vagy kiegészítő), akkor minden esetben az alap játék fog elindulni amiben ott lesz a kiegészítő. Tehát az álomállások nem futtatható külön, hanem csak annyi az egész, ha jól emlékszem, hogy többféle álláslehetőséged lesz a játékban. Minden kiegészítő így működik a Sims-ben.

Egyébként ha megnyitod a launcher-jét akkor alul ott lesz egy pár kis ikon ami a kiegeket jelzi és ami ki van emelve az azt jelenti, hogy telepítve van és beépült az alapjátékba. Ha ráviszed az egeret, akkor ki is írja ha jól emlékszem.

2013. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!