Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a WWE 2013 játékot...

Letöltöttem a WWE 2013 játékot, amit az úgynevezett Dolphin Managger-rel kell elindítani. Mindezzel nincs is semmi baj, csak amikor elindítom, rettenetesen laggol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#pankráció #WWE #wrestling #Dolphin managger
2013. jún. 26. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez egy emulátor te észlény! egy PS2 leemulálásához, 2 mag 2.5 ghz fölött van szükség, mikor abban csak egy nyomi 333mhz-s proci van!


NE nézz mindenkit hülyének, mikor fingod nincs az egészhez, és nem tudod azt sem mi az az emulátor! Minek teszed fel a rohadt kérdésed ha egyszer úgysem fogadod el a választ?


Legalább azt írd már le hogy milyen géped van?


Mellesleg nekem megy a Battlefield 3 Mediumon 35-40 fps-el, de az emuláűtoron a WWE 13 összesen 25fps-el, LEBUTÍTOTT GRAFIKÁVAL!


Ne pofázz olyanokat amikhez nem értesz, fogadd el hogy nem bírja az a nyomi szar géped és kész!

2013. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem írom le még egyszer, amit az előbb is. Értek a gépekhez, és fogadnám a válaszokat, ha értelmesek lennének. És én nem nézek senkit se hülyének, csak nincs olyan válasz, amiből kitudnák indulni. Segítséget kértem, nem ilyen értelmetlen válaszokat.
2013. júl. 6. 17:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Beszarás... értlmes válaszokat kaptál, nem fogadtad el őket! Legalább konfigod leírhattad volna...


Az emulátor futtatásához minimum grafon, WWE 13 alatt minimum, egy erős I3 kell...


Az EMU csak 2 magot képes használni.

2013. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Na figyelj emulátorhoz olyan gép kell amit 1 misi alatt nem kapsz és vagy felfogod vagy nem
2013. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
200k is elég :-D
2013. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező befogta a száját, rájött hogy rohadtul nincs igaza....
2013. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!