Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet egy egyszerű,...

Marko polo kérdése:

Hogy lehet egy egyszerű, mégis jól működő szerót csinállni Minecraftba?

Figyelt kérdés

Csak valami Hamachisra gondoltam ....

főbbképp van egy de senki nem tud rá csatlakozni ...

Szeretném ha valaki leírná hogy lehet egy elég egyszerű kis szervert kiépíteni ha a pálya és az adott ALAP progik megvannak... (mint pl : Hamachi , Minecraft server.exe)



#szerver #Minecraft #szerverépítés
2013. jún. 26. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Hát a minecraft mappájában van egy server.properties fájl. Azt megnyitod szöveges dokumentumban és ott be tudsz állítani mindent kb. Ha azt akarod, hogy eredetisek jöjjenek fel a szeródra az online mode után true legyen, ha törtösök akkor pedig false. na most ezt mentsd el. elindítod a szerver és a hamachin lévő ip-t másolod be. DE nekem csak úgy tudtak feljönni a haverjaim, hogy a Tűzfal ki volt kapcsolva, vagy átengedtem rajta a minecraft szervert. Remélem tudtam segíteni =)
2013. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tökéletes , köszönöm...
2013. júl. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!