Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miért jobb a...

Trollpheus kérdése:

Szerintetek miért jobb a playstation 4?

Figyelt kérdés
Írjátok le röviden hogy szerintetek miért jobb a Playstation 4 mint az Xbox One.

#teszt #PlayStation #One #Xbox One #playstation 4 xbox
2013. jún. 27. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Olcsóbb, erősebb, jobbak a szolgáltatások, valamint a legnagyobb indok, hogy a Sonynál nem komplett idióták dolgoznak, mint a MS-nél.
2013. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár százalékkal erősebb a ps4 szintem észre sem lehet venni
2013. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eddig xboxos voltam, de ps4-et fogok venni, miért? mert az xbox one egy kalap fos, 100$-al drágább mint a ps4(több mint 20000ft-al több), hatalmas és ronda a doboza, és nem működik kinect nélkül, a live még mindig fizetős, nem lehet rajta játékot megosztani, és nem fogja vinni a régi xbox 360-as játékokat, a ps4 állítólag fogja vinni a ps3-as játékokat, de javítsatok ki ha tévedek, és végül de nem utolsó sorban, Magyarország kapott egy fasza kis régiózárat, hogy garantáltam növekedjen a ps4 fanok száma
2013. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsó kommentelő azt érti az utolsó sorokban hogy MO-n nem lehet majd kapni ONE-t , és nem is lessz mivel a LIVE nem támogassa ezt a régiót csak más 29 et. Én mondjuk olyat is halottam hogy internet nélkül az egész XBOX nem indul el.
2013. júl. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most nintendo wii-m van hát eléggé lemaradtam ,de így a kommentekből én is ps4-et vennék,meg szerintem veszek is ha lesz rá cash:D
2013. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!