Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles-hogyan...

Csábításból jeles-hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

Szaval az van,hogy a csábításból jelesen,nem tudom,hogy hogyan álljak bosszút Amberen:(Ha valaki tud segíteni ezzel kapcsolatban akkor legyen szíves vagy komiba,vagy pedig privát üzenetbe elküldeni a megoldást!:)

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2013. jún. 28. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
én most ott tartok, hogy össze kéne graffitizni Amber szekrényét, de az istennek se tudom, hogy kéne._. ha találok valamit, szólok:)
2013. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg le kell utánozni az öltözködését... de fogalmam sincs, mi szokott rajta lenni xD
2013. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A boltban ahol ruhákat veheted a táska,nyaklánc és felső kell csak,és úgy vannak ezek ott feltüntetve hogy Amber táskája,felsője,nyaklánca.
2013. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a komikat!:)
2013. jún. 30. 21:10
 5/6 peroni válasza:

szia!

aban az epizodban csak is ugy tuc boszut alni

1 lepes:Menj el iriszhez es kerd meg hogy mondjon egy otletet az otlete az lesz hogy utanozd le az oltozeket el mesz a butikba es megveszed a felsot a taskat es a nyaklancat

2 lepes:nem fog sikerulni az elso lepes azert van a masodik :menj el castielhez es natalienhez es kerj egy otletet onen az lesz hogy el mesz a bazarba veni festekszorot es pokot muanyagot de ez se fog sikerulni mert el kapnak szoval buntid lesz enyi volt az egesz

Ha meg elakac majd szoljal nekem van egy oldal ahol segitunk renesztem versenyt ki van irva az infok is beszelgetunk es mulatunk ...keresunk egy admint ha segitesz az oldalnal akor beteszunk de ha nem is mindeny el kuldom azeret az oldalt Varunk!!!

[link]

2013. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Herman Lilla válasza:

Először Iris ad ötletet, hogy öltözz úgy, mint Amber. Elmész a boltba, ott megveszed a táskát, felsőt, nyakláncot, amik olyan néven vannak fent, hogy "Amber táskája...". Felöltözöl, de nem jön be, aztán Castielhez mész, ő javasolja festékszórót a szekrényére, amit a butikban lehet megvenni.

Hát én itt járok, innentől hajrá! ;)

2016. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!