Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sword Art Online-hoz keresek...

A Sword Art Online-hoz keresek nagyon hasonló játékot. Mit javasoltok? Melyik mmorpg hasonlit annyira ehhez?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a sorozatjai, és ahogy a sorozatban minden előfordul. Fantasztikus. Szerettem volna konkrétan én is letölteni és jétszani, de még nem jött ki, vagy nem is tudom. Ilyen hasonló játékot szeretnék játszani, valakinek van tanácsa, hog melyik az a másik játék ami nagyban hasonlit ehhez a sorozathoz??
2013. jún. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervusz!


Nekem is megtetszett a SAO és vevő lennék én is az efféle (remélem jól írtam) "játékszerekre"(lásd Nervgear) és szerintem is fantasztikus a játék élmény (kár, hogy nem próbálhatom ki :c )


Na, de vissza a kérdéshez.A SAO egy precízen kidolgozott játék, nagyon sokrétűek benne a skillek, és szintem bármi lehetsz ami csak szeretnél és nem hiszem, hogy lesz a közeljövőben ilyen cool mmorpg. :( pedig ha lenne akkor az elsők között lennék aki ezt megveszi :// :c

2013. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kázsmér Attila válasza:

Hello!

Szerintem próbáld ki a Tera online nevű játékot nagyon szép a grafika és az irányítás nagyon hasonló.

Nemrég még futott a RaiderZ unleash the hunter within ami még inkább hajazott rá de annak sajnos kevés volt a látogatója ezért bezárták a szervert.

Mmorpg és ingyenesen letölthető

2013. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!